Lauksaimniecība

Aicinām 28.

Aicinām ikvienu lauksaimnieku un nozares pārstāvi piedalīties Eiropas Komisijas interneta aptaujā un paust savu viedokli par Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) līdzšinējo darbību un sniegt priekšlikumus uzlabojumiem.  No šīs nedēļas aptauju var aizpildīt arī latviešu valodā.

Pavasara un šogad pat vasaras sākuma salnas liek nervozēt ne vienam vien dārzkopim. Nav patīkami, ja sūri, grūti koptais un lolotais vienā naktī aiziet nebūtībā. Ko darīt un kā rīkoties? 

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” un tā filiāle „Meža konsultāciju un pakalpojumu centrs” rīko arodapmācības un informatīvos pasākumus lauksaimniekiem un mežsaimniekiem.

Saistībā ar ĀCM vairākos Latvijas novados un pagastos Pārtikas un veterinārais dienests noteicis karantīnu un ar to saistošos noteikumus, kuri obligāti jāievēro.

Zemkopības ministrija (ZM) aicina Latvijas lauksaimniekus, lauku uzņēmējus un mežsaimniekus  piedalīties reģionālo konferenču ciklā par Kopējo lauksaimniecības politiku (KLP) Latvijā no 2023. gada.

25.10.Limbaži/Informatīvs seminārs "Jaunā plānošanas perioda (KLP) aktualitāte - Lauksaimniecībā izmantojamās zemes pārvaldības sistēma"

25.oktobrī pulkstens 10.00
Platību maksājumu saņemšanai, jaunajā plānošanas periodā, aktuāla VAAD lauksaimniecībā izmantojamās zemes pārvaldības sistēma. Kā lauksaimniekam to veiksmīgāk ieviest darbībā. Izaicinājumi un priekšrocības.
Lektore: Anitra Lestlande, VAAD

SIA LLKC Limbažu konsultāciju biroja piedāvātie pakalpojumi un aktualitātes.
Lektors ; Aigars Legzdiņš, LLKC

Pieteikšanās: Jautrīte Legzdiņa - 26445102 vai jautrite.legzdina@llkc.lv

Saimnieki no Aizkraukles un Bauskas novada devās divu dienu  saimniecību apmeklējumā uz Lietuvu. Dažādu vietu apmeklējumi attīsta personību, tie paplašina cilvēka redzesloku un domu apvārsni, un, jo attīstītāks ir cilvēks, jo vērtīgāks viņš ir savā vietā.

Valkas KB| Mācības "Integrētā augu audzēšanas sistēma un lauksaimnieciskā ražošana"

SIA LLKC Valkas konsultāciju birojs aicina uz mācībām "Integrētā augu audzēšanas sistēma un lauksaimnieciskā ražošana" (specializācija augkopība, dārzkopība)
Mācības notiks klātienē: Valkā, Rīgas iela 12A(bistro Jumis) , š.g. 11. un18. oktobrī, bet 20.un 24.oktobrī saimniecību apmeklējumi Vidzemē

Dalība mācībās ir bez maksas.

Mācību dalībniekiem jāpierāda iesaiste lauksaimniecībā vai mežsaimniecībā.

Lai piedalītos mācībās, nepieciešams laikus pieteikties.

Vietu skaits ierobežots!

Rudens laiks – bagāts, ne vien ar ražas novākšanu, bet arī ar lauksaimnieku organizāciju rīkotajiem semināriem.

Lapas

Subscribe to RSS - Lauksaimniecība