Lauksaimniecība

Aicinām ikvienu lauksaimnieku un nozares pārstāvi piedalīties Eiropas Komisijas interneta aptaujā un paust savu viedokli par Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) līdzšinējo darbību un sniegt priekšlikumus uzlabojumiem.  No šīs nedēļas aptauju var aizpildīt arī latviešu valodā.

Pavasara un šogad pat vasaras sākuma salnas liek nervozēt ne vienam vien dārzkopim. Nav patīkami, ja sūri, grūti koptais un lolotais vienā naktī aiziet nebūtībā. Ko darīt un kā rīkoties? 

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” un tā filiāle „Meža konsultāciju un pakalpojumu centrs” rīko arodapmācības un informatīvos pasākumus lauksaimniekiem un mežsaimniekiem.

Saistībā ar ĀCM vairākos Latvijas novados un pagastos Pārtikas un veterinārais dienests noteicis karantīnu un ar to saistošos noteikumus, kuri obligāti jāievēro.

Aicinām 3. decembrī uz bioloģiskās lauksaimniecības konferenci “Tālredzīgi un saskaņā ar dabu”. Konferences programma veltīta pētījumiem un prakstiskajai pieredzei,  produktīvai bioloģiskajai saimniekošanai un kvalitatīvas bioloģiskās produkucijas ražošanas nodrošināšanai. 

Tuvojoties gada beigām, atskatāmies uz aizvadīto gadu. Lai gan šis gads bijis pārbaudījumiem bagāts, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Rēzeknes birojā darbi nav apstājušies.

Aktualitātes garšaugu un ārstniecības augu audzēšanā un pārstrādē

Šī gada 7.decembrī LLKC Ludzas birojs organizē informatīvu semināru "Aktualitātes garšaugu un ārstniecības augu audzēšanā un pārstrādē". Pielikumā programma.
Lektori: Rūta Beirote (ZS "Zutiņi" pārstāve)
Māra Viduža (ārstniecības augu pazinēja, herbāliste)
Norises vieta: ZOOM platforma
Sākums plkst. 10.00
Seminārs ir bezmaksas

Nemot vērā, ka seminārs notiks ZOOM vidē, pieteikšanās ir obligāta. Pieteikties var pa tālruni 28632059 (Karīna Koroļonoka) vai e-pastā: karina.korolonoka@llkc.lv

09.12.2020 | Aktualitātes, govju ēdināšanas raksturīgās īpatnības un slimības ziemas periodā (tiešsaistes seminārs)

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Liepājas birojs piedāvā bezmaksas tiešsaiste informatīvo semināru -
AKTUALITĀTES, GOVJU ĒDINĀŠANAS RAKSTURĪGĀS ĪPATNĪBAS UN SLIMĪBAS ZIEMAS PERIODĀ.

DATUMS UN LAIKS:
2020. gada 9. decembrī no pulksten 10:00 līdz 13:00.
Pieslēgšanās sākot no plkst. 9:30.

Ikviens, kurš nepaguva tiešsaistē noskatīties  konferenci “Koperācija  - ilgtermiņa saimniekošanai!”, nu to var izdarīt ierakstā, kas pieejams mājaslapā www.laukutikls.lv

Apmācības tiešsaistē | Mājputnu un zaķveidīgo sugu dzīvnieku pirmskaušanas apskate un pēckaušanas veterinārā ekspertīze

Apmācības tiešsaistē reģistrēto (nelielo apjoma trušu un mājputnu) kautuvju darbiniekiem "Mājputnu un zaķveidīgo sugu dzīvnieku pirmskaušanas apskate un pēckaušanas veterinārā ekspertīze".

Lieliska iespēja mācīties tiešsaistē!

Praktiskās nodarbības mazās grupās, ievērojot piesardzības valstī noteiktos pasākumus!

Kontakti: Vita Zalcmane (vita.zalcmane@inbox.lv)

Seko jaunumiem > Taunatiņu Truši > https://www.facebook.com/trusugala/

Lapas

Subscribe to RSS - Lauksaimniecība