Jaunumi

LLKC Jēkabpils nodaļas organizētā mājražotāju tikšanās notika 16. jūnijā sēļu sētā ”Gulbji” Jēkabpils novada Rubenes pagastā.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Liepājas nodaļa ar mērķi popularizēt zivsaimniecību un tās piedāvātās iespējas jūnija sākumā rīkoja pieredzes apmaiņas braucienu Pāvilostas vidusskolas skolēniem.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Preiļu nodaļa organizēja informatīvo dienu Vārkavas vidusskolas skolēniem.

Vārves pagasta “Silkalnos” iekārtots minizoo. Saimnieks Arnis Pāvelsons aicina apskatīt ne tikai dažādus putnus, bet arī dzīvniekus, piemēram, trušus un sesku. Par putniem Arnis interesējas kopš bērnības, tādēļ aizrāvies ar selekcijas darbu.

Pirms vasara lielo darbu cēliena Mālupes pagasta pašvaldība sadarbībā ar LLKC Alūksnes konsultāciju biroju pagasta iedzīvotājiem organizēja pieredzes apmaiņas braucienu uz Raunas pusi.

Ventspils novada pašvaldība, izsludinot pieteikšanos projektu konkursam “Solis 2017” un finansiāli atbalstot novada uzņēmēju iniciatīvu īstenošanu, saņēma 26 pieteikumus. Novada pašvaldība, piešķirot 10 383,14 eiro, atbalstīja 11 no tiem.

Lapas