Jaunumi

Engures novada Smārdes pagasta “Mazlimbjos” jau vairākās paaudzēs saimnieko Andra un Sandras Lāču ģimene. Saimniecība atrodas skaistā, paugurainā, ainaviskā vietā, ko dēvē par Lielo ciemu, līdz jūrai kā ar roku aizsniedzams.

Brocēnu pilsētā 9. augustā ar jautrām izdarībām, folkloras kopas skandētām dziesmām un pašvaldības vadītājas uzrunu tika atklāts sen gaidītais Brocēnu tirgus.

LLKC Talsu nodaļas speciālisti devās pieredzes apmaiņas braucienā pie klienta un sadarbības partnera Jura Lastovska, kurš ar ģimeni saimnieko pasakainā vietā Jūrkalnē. Zemnieku saimniecībā “Bērziņi” cep gardu kviešu un rudzu maizi pēc senām dzimtas receptēm.

Skaistā, saulainā vakarā, kad nedēļas darba ritms norimis un ir laiks apdomāties par nedēļas nogales pavadīšanas iespējām, ciemos uz sālsmaizi “LavenderVillā” aicināja Zane Gusta ar ģimeni un draugiem.

Gulbenes novadā no 27. līdz 30. jūlijam noritēja vērienīgs pasākums – Novadnieku dienas 2017 ar moto “Novads. Saknes. Piederība.”

Pastrādājusi svešās zemēs, Daiga Zerne ir pārliecināta, ka viņas īstā vietā ir dzimtajos Iršos. „Nekur nav viegli, bet tomēr labāk kā Spānijā lasīt mandarīnus, ir saimniekot savās mājas,” teic Daiga.

Lapas