Uzņēmējdarbība

ZM sadarbībā ar LLKC Valsts Lauku tīkla aktivitāšu ietvaros 2014. gada vasarā organizē reģionālās konferences lauksaimniekiem „Esi informēts un ražo laukos”.

Informatīvais seminārs Krāslavā "Ārstniecības augu un garšaugu audzēšanas un pārstrādes perspektīvas Latvijā"'

Krāslavas kultūras namā 19.07.2019. plkst. 12:00 tiek rīkots seminārs "Ārstniecības augu un garšaugu audzēšanas un pārstrādes perspektīvas Latvijā"'. Seminārā tiks sniegta informācija par ārstniecības augu platībām Latvijā, normatīvo aktu projektu par ārstniecības augu izmantošanu pārtikā, zāļu tēju ražošanu mājražošanas apstākļos, inovatīvās tehnoloģijas augu audzēšanā un pārstrādē, tēju maisījumu un ziedūdeņu pagatavošana un cita aktuāla un izzinoša informācija. Darba kārtība - pielikumā.

Iznācis LLKC informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” jūlija numurs. Tajā publicēta  reportāža par otro “Novada Garšas” pasākumu Pierīgā un LLKC speciālistu veiktās ražas prognizēšanas rezultāti jūnijā.

Sabīne Zupa Viesītes novada Saukas pagasta “Vilciņos” ar vistu audzēšanu nodarbojas vairāk nekā astoņus gadus, kad  pirmās 20 vistiņas tika uzdāvinātas Sabīnes vecvecākiem pēc tam, kad tika likvidētas gotiņas.

Katram mums dzīvē ir savs sapnis, un mana sarunu biedra Viestura Lārmaņa sapnis ir bijis šķietami vienkāršs – atgriezties dzimtajās mājās un saimniekot tur tā, kā liek paša sirds.

Ventspilī starptautiskais ielu kultūras un sporta festivāls “Ghetto Games”

13. jūlijā Pasākuma "Starptautiskais ielu kultūras un sporta festivāls “Ghetto Games” ietvarā Ventspils sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi piedalās STREET FOOD LATVIJA, kas priecēs apmeklētāju garšas kārpiņas un ļaus brīvā un atraktīvā atmosfērā baudīt pašmāju un viesu pavāru radošuma un iztēles rezultātu - gardu maltīti.
Kuldīgas iela posmā no Pāvila ielas līdz Lielajam prospektam no 12.00 līdz 24:00
Gardēži laipni aicināti!

Jūras svētku gadatirgus (2. diena) – paplašināta tirdzniecība Ventspils Vecpilsētas tirgū

Plaša tirdzniecība ar Latvijā un aiz tās robežām darinātiem amatnieku izstrādājumiem, pārtiku, zemnieku saimniecībās ražotu piena produkciju, svaigu gaļu, kūpinājumiem; zivīm – svaigām zivīm, zivju kulināriju, zivju preserviem un zivju konserviem; konditorejas izstrādājumiem, pašaudzētu lauksaimniecības produkciju (augļiem, dārzeņiem, kartupeļiem). Sezonas rūpniecības precēm atlaides. Liela izvēle mājražotāju darinājumiem, amatnieku un rokdarbu izstrādājumiem; medus produkcijai.

Jūrassvētku gadatirgus (1.diena) - paplašināta tirdzniecība Ventspils Vecpilsētas tirgū

Plaša tirdzniecība ar pārtiku, zemnieku saimniecībās ražotu piena produkciju, svaigu gaļu, kūpinājumiem; zivīm -svaigām zivīm, zivju kulināriju, zivju preserviem un zivju konserviem; konditorejas izstrādājumiem, pašaudzētu lauksaimniecības produkciju (augļiem, dārzeņiem, kartupeļiem). Sezonas rūpniecības precēm atlaides. Liela izvēle mājražotāju darinājumiem, amatnieku un rokdarbu izstrādājumiem; medus produkcijai. Tirdzniecība ar ziedu un dārzeņu stādiem, dēstiem, rožu stādiem, košuma krūmiem un augļu kociņiem; ziediem un puķu pušķiem.

Pieredzes apmaiņas brauciens uz IGAUNIJU | Saldus

LLKC Saldus konsultāciju birojs organizē 3 dienu pieredzes apmaiņas braucienu uz Igauniju. Brauciens paredzēts 20., 21. un 22. jūlijā

Brauciens tiek organizēts Lauku Attīstības Programmas 2014.-2020. ietvaros pasākumā “Saimniecību un mežu apmeklējumu nodrošināšana ”.

Brauciena tēma: "Mājražotāju produkcijas un nišas produktu pieprasījuma, sortimenta veidošana, ražošanas un realizācijas procesa tendences Eiropā".

LLKC Gulbenes birojs jūnija sākumā interesentiem organizēja pieredzes apmaiņas braucienu uz Zemgales pusi skatīt, kā tur uzņēmēji audzē smiltsērkšķus un ķiplokus.

Lapas

Subscribe to RSS - Uzņēmējdarbība