Uzņēmējdarbība

ZM sadarbībā ar LLKC Valsts Lauku tīkla aktivitāšu ietvaros 2014. gada vasarā organizē reģionālās konferences lauksaimniekiem „Esi informēts un ražo laukos”.

Tukuma novada Degoles pagasta “Kalējinkās” dzīvo un strādā jauna ģimene, kura redz savu vietu laukos un domā par tālāku attīstību. Šeit saimnieko Edgars Jekimovs ar sievu Sintiju.

Ilgvars Keišs jau gandrīz desmit gadu veiksmīgi saimnieko Balvu novada Briežuciema pagastā. Visa sākums ir meklējams, kad vēl Ilgvara tēvs strādāja ar zemi un darbos palīdzēja vectēvs.

LLKC Ogres birojs sadarbībā ar Latvijas Agronomu biedrību janvāra otrajā nedēļā lauksaimniekus un saimniecību īpašniekus aicināja uz gada veikuma vērtējuma pasākumu  Lauberē.

15.02.2020, Nīca | Seminārs par graudzālēm un ziemcietēm un to izmantošanu

2020. gada 15. februārī Nīcā bezmaksas seminārs par graudzālēm un ziemcietēm un to izmantošanu.

Norises vieta: Nīcas kultūras nams, Bārtas iela 6, Nīca, Nīcas novads.

Datums: 2020. gada 15. februārī plkst.10.00 (aptuvenais ilgums 4,5 stundas)

Dienas laikā apskatītās tēmas:
• Graudzāļu veidi, audzēšana, kopšana un to izmantošana dārzos.
• Ziemcietes, to veidi, audzēšana, kopšana un to izmantošana dārzos.

Vasaras nometne "Piedzīvojumu Daba"

Vasaras nometne "Piedzīvojumu Daba" pulcēs 32 jauniešus no 5 Eiropas valstīm (Spānijas, Itālijas, Turcijas, Rumānijas un Latvijas), Latgalē pie Rāznas ezera, 2020. gada vasarā, jūlija mēnesī.

Aicinām pieteikties Latgales jauniešus, kam iepriekš šāda iespēja nav tikusi piedāvāta, un kuri vēlētos iesaistīties arī citās projekta ‘’Piedzīvojumu Daba’’ norisēs.

Lapas

Subscribe to RSS - Uzņēmējdarbība