Uzņēmējdarbība

ZM sadarbībā ar LLKC Valsts Lauku tīkla aktivitāšu ietvaros 2014. gada vasarā organizē reģionālās konferences lauksaimniekiem „Esi informēts un ražo laukos”.

LEADER atbalsts Siguldas novadā un Sējas pagastā

Siguldas novada un Sējas pagasta interesentiem būs iespēja pieteikt savas saimnieciskās darbības īstenošanai nepieciešamā LEADER finansējuma piesaisti.
Biedrība 'Lauku Attīstības Partnerība' organizē projektu konkursu, periodam no 18.02.-18.03.2022.

Projektu kārtā būs iespēja pieteikt idejas nelauksaimnieciskās uzņēmējdarbības īstenošanai un lauksaimniecības produktu pārstrādes attīstībai.
Informācija par projektu konkursu: https://www.lapo.lv/jaunumi

Diskusija ar uzņēmēju Vitu Reinfeldi un ekskursiju vadītāju Elīnu Kuzņecovu  par idejām, pieredzi, darbojoties tūrisma nozarē Bauskas novadā, un praktiskiem ieteikumiem klausāma podkāsta (raidieraksta) «ViedDoma» septītajā sērijā.

Cilvēki un nauda

Vebinārs “Prezentācijas prasmes biznesa vidē”

Zemgales plānošanas reģions projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Zemgales plānošanas reģionā” ietvaros aicina Zemgales uzņēmējus 21. janvārī no plkst. 10.00 līdz 13.00 piedalīties bezmaksas tiešsaistes seminārā “Prezentācijas prasmes biznesa vidē”.

Semināra dalībniekiem būs iespēja uzzināt, kādēļ nozīmīgs organizācijas zīmola stāsts, vizuālais vēstījums, kā arī kādēļ jādomā par audiovizuāliem stāstiem organizācijas prezentēšanā gan iekšējai, gan ārējai auditorijai.

LEADER biedrība 'Jūrkante' izlsudina ELFLA 11.projektu kārtu

Biedrība „Jūrkante” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 11. kārtu Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020.gadam apakš pasākumā 19.2. “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātē 19.2.1. “Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas” un aktivitātē 19.2.2. “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas”

Vidzemes lauku partnerība "Brasla" izsludina LEADER projektu konkursa XI kārtu uzņēmējdarbības atbalstam

Vidzemes lauku partnerība "Brasla" izsludina LEADER projektu konkursa XI kārtu uzņēmējdarbības atbalstam no 2021.gada 26.decembra līdz 2022.gada 26.janvārim.
Informācija par projektu iesniegšanu: https://brasla.lv/blog/post/izsludinata-leader-projektu-konkursa-xi-kart...

Valkas KB/ Zināšanu atjaunošana 2.reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu profesionālo lietotāju apliecību pārreģistrēšanai.

ZOOM platformā 27.janvārī no pl.10.00 SIA LLKC Valkas konsultāciju birojs organizē mācības " Zināšanu atjaunošana 2.reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu profesionālo lietotāju apliecību pārreģistrēšanai" .
Mācības aktuālas tiem, kuri 2017.gadā ir nokārtojuši pārbaudījumu un ieguvuši apliecību AAL profesionālai lietošanai un arī tiem, kuri 2017.gadā ir atjaunojuši apliecības.

Mācības maksa (mācības, dokumentu noformēšana un jaunu apliecību nosūtīšana ) = 30 eiro +PVN

Informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” janvāra numurā saruna ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra valdes priekšsēdētāju Mārtiņu Cimermani par procesiem nozarē, kas saistīti ar strauji augošajām ražošanas izmaksām, iepirkuma cenām galvenajām lauksaimniecības precēm, kā arī neskaidrību, k

Alūksnes novads ir viens no attālākajiem Latvijā, bet,  neskatoties uz to, jaunieši, iegūstot izglītību kādā no lielpilsētu izglītības iestādēm, tomēr atgriežas. Viens no viņiem ir veterinārārsts Aldis Drikāns.

Lapas

Subscribe to RSS - Uzņēmējdarbība