Lauku telpa

Eiropas Savienība ir uzsākusi debates par lauku apvidu nākotni un to lomu mūsu sabiedrībā. Aicinām aicinām aktīvi piedalīties dokumenta izstrādē, sniedzot savu viedokli.

Rembate 26.09.2020 | Kartupeļu festivāls

Turpinot Rembates Tautas nama pirmā gada jubilejas svinības, aicinām uz vēl nebijušu pasākumu Ķeguma novadā – “Kartupeļu festivālu”!

26.septembrī no plkst.10.00 pie Rembates Tautas nama notiks festivāls, kas veltīts populārākajam dārzenim ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē – kartupelim.

Pasākuma programma:

- Plkst.10.00 “Kartupeļu tirdziņš”. Tirdziņā varēs iegādāties gan dažādu šķirņu kartupeļus, gan ar tiem visbiežāk pagatavojamos produktus – biezpienu, zivis, gaļu un daudz, daudz ko citu;

Eiropas Savienība ir uzsākusi debates par lauku apvidu nākotni un to lomu mūsu sabiedrībā. Aicinām aicinām aktīvi piedalīties dokumenta izstrādē, sniedzot savu viedokli.

Vai tevi aizrauj kūku cepšana un tev prātā ir vismaz 10 dažādas sulu receptes? Varbūt tev patīk veidot rotaslietas vai nodarboties ar kokapstrādi? Varbūt tev padodas grafiskais dizains un video veidošana? Vai tava stiprā puse ir ainavu arhitektūra, zāles pļaušana vai vistu audzēšana?

GRUPA NOKOMPLEKTĒTA!

LLKC aicina piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā (ar līdzmaksājumu) š.g. 22. septembrī "Bioekonomika dažādu nozaru saimniecībās", kura laikā tiks apmeklēts:

Viena no lielākajām Latvijas lauksaimniecības nozarēm ir piena lopkopība. Slaucamo govju piena produktivitāte un mūža garums ir rādītāji, kurus lielā mērā ietekmē dažādi ārējās vides apstākļi, no kuriem būtiskas ir arī ēdināšanas metodes.

Green Fest 2020

'Ja Tu vēlies dzīvot tīrā vidē un neesi vienaldzīgs par mūsu dabas un savas dzīves kvalitāti - piedalies " Green Fest 2020" ' ar šādu aicinājumu jau trešo gadu interesenti ir aicināti apmeklēt trīs dienu pasākumu Siguldā.
'Green Fest' ir sabiedrībā veidojusies iniciatīva, kuras pamatlicēji ir siguldieši, kvartāla 'Zaļā villa' īpašnieki-Strapcānu ģimene. Ģimene ir saimnieki videi draudzīgai saimniecībai un papildus apsaimnieko vienu no vēsturiski senākajiem kvartāliem Siguldas pilsētā.

Rudens stādu parāde Siguldā

Uz dārzkopības sezonas noslēgumu aicināti interesenti 'Rudens stādu parādē' Siguldā. Jau sešpadsmito reizi siguldieši laipni ver durvis jebkuram interesentam iegādāties, baudīt un iepazīt stādu pasauli no vairāk kā 100, visā Latvijā pulcētiem, dārzkopjiem un stādu audzētavām. Rudens ir tik pat efektīvs stādīšanas laiks kā pavasaris.
Apmeklētāju baudījumam paredzēti amatnieku un vietējo pārtikas produktu ražotāju tirgi, izklaides kā pieaugušajiem tā bērniem, muzikāli priekšnesumi un neaizstājamais Siguldas krāšņā rudens skatu fons.

Lapas

Subscribe to RSS - Lauku telpa