Lauku telpa

Zemkopības ministrija (ZM) sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru 2022. gada rudenī organizēja reģionālo konferenču ciklu par Kopējo lauksaimniecības politiku (KLP) Latvijā no 2023. gada.

Eiropas Savienība ir uzsākusi debates par lauku apvidu nākotni un to lomu mūsu sabiedrībā. Aicinām aicinām aktīvi piedalīties dokumenta izstrādē, sniedzot savu viedokli.

13.12.Eiropas Inovācijas partnerības lauksaimniecības ražīguma un ilgtspējai darba grupas “Insektu audzēšana Latvijā” 1. sanāksme|Zoom vide

CLEANTECH LATVIA projekta “Olbaltumvielu atgūšana no lauksaimniecības atlikumiem izmantojot insektus un jauna aprites cikla izveide” ietvaros, 2022. gada 13. decembrī, plkst. 13:00-14:30, organizē tiešsaistes Eiropas Inovācijas partnerības lauksaimniecības ražīguma un ilgtspējai darba grupas “Insektu audzēšana Latvijā” 1. sanāksmi.

Pieteikšanās līdz 13.decembrim šeit.

07.12. Viedā saimniekošana- permakultūra ZOOM vide

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Valmieras nodaļa 07.12. plkst. 16.00 rīko informatīvo semināru
Viedā saimniekošana- permakultūra
ZOOM vidē
Programmā:
Ekoloģiska un ilgspējīga saimniekošana, permakultūras principi.
Augsto dobju ierīkošana- vietas izvēle, ierīkošana,uzturēšana. Augu izvēle.
Lektore- Daira Ķilupe (Sertificēts permakultūru dizaineris)

Pēc pieteikšanās tiks nosūtīta saite, lai pieslēgtos semināram.

Seminārs notiek Valsts Lauku tīkla ietvaros un dalības seminārā ir bezmaksas.

Par dalību Zaļā iepirkumā Siguldas novadā

Kopš 2020.gada septembra ir stājušies spēkā grozījumi Ministru kabineta noteikumos Nr. 353 “Prasības zaļajam publiskajam iepirkumam un to piemērošanas kārtība”, kas paredz obligātās prasības un kritērijus ēdināšanas pakalpojumu iepirkumiem – iegādājoties produktus ēdienu gatavošanai, noteiktam apjomam jābūt ražotam atbilstoši bioloģiskās lauksaimniecības metodēm.

Lai vērstu sabiedrības uzmanību uz sadarbības un inovāciju nozīmīgumu lauksaimniecības attīstībā, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) Valsts Lauku tīkla pasākumu ietvaros organizē tiešsaistes konferenci “Sadarbība un inovācijas kā virzītājs lauksaimniecības attīstībai”

Nāc un piedalies Latvijā lielākā Adventa vainaga tapšanā!

Jau 11 gadu Skultes baznīcas pļavā veidos Lielo Adventa vainagu. Vainaga pamatu veido no koka konstrukcijas, kas klāta ar egļu zariem. Tā centrā atrodas krustu krusts jeb kā vēl to mēdz dēvēt - Māras krusts. Vainagā ir četri balti lukturi, kuri tiek iedegti svētdienās, savukārt katru vakaru vainagā iedegas mazie lukturīši. Mūsu darinātais Adventa vainags būs skatāms ikvienam līdz Zvaigznes dienai, 2023.gada 6.janvārim.

Kokneses apvienības tūrisma uzņēmēju tikšanās

Kokneses apvienības tūrisma jomas esošie un topošie uzņēmēji, biedrības un nevalstiskās organizācijas aicināti uz "Kokneses apvienības tūrisma uzņēmēju tikšanos", 21, novembrī, pulksten 14:00, LIKTEŅDĀRZĀ, Saieta namā.

Tikšanās darba kārtība:

* atskats uz 2022. gada tūrisma sezonu;
* informācija par biedrības "Aizkraukles rajons partnerība" izsludināto projektu 10. kārtu;
* aktualitātes uzņēmējdarbībā.

REĢISTRĀCIJA DALĪBAI PASĀKUMĀ LĪDZ 17. NOVEMBRIM!

Lapas

Subscribe to RSS - Lauku telpa