Lauku telpa

Ķeipene 07.02.2020 | Tikšanās ar biškopi/radošās darbnīcas/degustācijas

Sveču mēnesim sākoties, 7. februārī plkst.17.00 Ķeipenes Tautas namā aicinām uz tikšanos ar biškopi Kristīni Kristjansoni!
Izbaudīsim sveču liešanas brīnumu;
Darināsim smaržīgos vaska dekoriņus;
Gatavosim vaska lūpu balzāmu;
Nogaršosim krēmveida medu un jaunu citus bišu produktus;
Viss par un ap bitēm.

Būs iespēja iegādāties bišu produkciju!
Dalības maksa 2 ,-EUR

Laiks Laukiem! Ko Eiropa dara kaimiņmājā?

Eiropas Komisijas kampaņas " Mans reģions, mana Eiropa, mana nākotne" ietvaros LLF 29. janvārī viesosies Paula Sukatnieka mājā Dvietē, izceļot skaistās iniciatīvas, kas tapušas ar Eiropas fondu atbalstu.

Ikviens, kam interese, ir aicināts pievienoties pulcēšanās vietās, kur iedzīvotājus ved ikdienas gaitas. Ieraugot, kas paveikts un daudzkārt nezināms tuvākajā apkārtnē, izzinot kā Eiropas rīcība sastopama apkārtējā vidē, būs iespēja ieraudzīt pašiem sevi Eiropā.

Tūrisma uzņēmēju un interesentu sanāksme, Litenē

Šā gad 19.janvārī plkst. 11:00 Litenes pagasta pārvalde organizē tūrisma uzņēmēju un interesentu sanāksmi, lai apspriestu šī gada tūrisma aktualitātes, sadarbības iespējas un vīzijas par tūrismu Litenē.
Aicināti visi kas ieinteresēti tūrisma aktivitātes, mājražotāji, pakalpojumu piedāvātāji.
Pirms vairākiem gadiem, uzsākot Litenes centra dīķa labiekārtošanu, radās ideja par strūklakas ierīkošanu Litenes centra dīķī. Tūrisma sanāksmes laikā organizēsim arī publisko apspriedi par šīs idejas realizēšanas iespējām.

Sakas pagasta “Ievleju” saimnieci Agitu Pētersoni labi iepazinuši gan novada iedzīvotāji, gan arī tuvākas un tālākas apkaimes  ļaudis. Agitas ceptā īstā lauku rudzu maize ir plaši iecienīta Kurzemē. Svētku reizēs daudzās mājās galdā tiek celta tieši šī tik  latviskā maize.

Lapas

Subscribe to RSS - Lauku telpa