Lauku telpa

Pļaviņu novada biedrība “Klintaines Dzirnas” lepojas ar kārtējo sekmīgi īstenoto projektu, kas ļāvis iegādāties koncerttērpus un tautas mūzikas instrumentus ansamblim „Dzirnas”. Tie daļēji izmantoti jau Latvijas valsts simtgades pasākumos, kā arī noderēs, atzīmējot ansambļa divdesmito gadadienu.

Konkurss „Dagdas novada ziedu dzīpari Latvijas villainē”

Turpinot iepriekšējo gadu tradīciju, Dagdas novada pašvaldība arī šogad turpina skaistāko dārzu, māju, iestāžu vērtēšanas tradīciju.
Konkursa mērķis ir radīt interesi Dagdas novada iedzīvotājos, zemes īpašniekos un komersantos sev piederošo īpašumu sakārtošanā un motivēt iesaistīšanos Dagdas novada teritorijas sakopšanā un ainavas veidošanā ar moto: Ieceri! Izveido! Gūsti prieku pats un priecē citu!
Konkurss notiek šādās nominācijās:
- Sakoptākais ciems Dagdas novadā;
- Sakoptākā lauku sēta Dagdas novadā;

Zāļu tirgus Vecumniekos

Vecumnieku tirgus laukumā 22. jūnijā plkst 9:00 notiks Jāņu zāļu tirgus. Kurā kopā ar Vecumnieku novada amatiermākslas kolektīviem tiks dziedāts, dejots un sportots. Piedalīsies vidējās paaudzes deju kolektīvs "Vēveri", senioru dāmu deju kolektīvs "Rudens rozes", bērnu vokālais ansamblis "Zīļuki" un amatierteātris "Vecmuiža".
Aicināti visi pirkt un pārdot gribētāji!
Tel 29677759 e-pasts imi3@inbox.lv

Tīnūži | Tirgus laukuma atklāšana

Pašos vasaras saulgriežos 21.jūnijā tiks atklāts jaunais Tīnūžu tirgus. Pirmajā tirgus dienā tirdzniecība ir plānota visas dienas garumā un visiem tirgoties gribētājiem tiek piedāvāta bezmaksas tirdzniecības vieta. Pirmajiem būs iespēja izvēlēties kādu no pieciem tirdzniecības kioskiem vai trīs tirdzniecības galdiem. Pārējie tirgotāji varēs brīvi tirgoties izmantojot savu aprīkojumu. Tirgus laukumā būs pieejams arī elektrības pieslēgums.

Vairāk nekā 1000 darba grupu EIP-AGRI veicina inovācijas visā Eiropā, lai padarītu lauksaimniecības un mežsaimniecības nozares gudrākas, elastīgākas un ilgtspējīgākas.

IK „Vienkoči” veidojie kā uzņēmums, kura pamatdarbības veids ir kokapstrāde. Darbs ar koku ir sena Vidzicku  ģimenes vīru  tradīcija. Izveidojot Vienkoču parku Līgatnes novadā, zeme tika iznomāta  no pašvaldības un pamazām sakopta apkārtne.

Līgosim Pļaviņās!

Līgosim Pļaviņās!
23.jūnijā plkst. 21.00 Pļaviņās, Līgo vakarā, Zviedru skanstes estrādē uzvedums “Īsa pamācība mīlēšanā”.
Izrādē piedalās Pļaviņu novada deju kolektīvi “Daugaviņa” un “Vidupe”.
Izrāde veidota kā teatrāls, ironisks un dzīvespriecīgs uzvedums ar jestrām dziesmām un dejām. Lomās populāri un tautā iemīļoti latviešu teātru un seriālu aktieri.
Smaids, smiekli un beigās laimes asariņa - garantēti!
Režisori – Juris Kalniņs un Voldemārs Šoriņš. Muzikālo apdari veidojis Valdis Zilveris.

Lapas

Subscribe to RSS - Lauku telpa