Nīca | Izglītojošs seminārs ''Aktualitātes lauksaimniecības zemes (augsnes) resursa ilgtspējīgā izmantošanā, augsnes apstrādē un mēslojuma izkliedes un iestrādes efektivitātes paaugstināšanā''

Pieteikties šeit

+371

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs"
Liepāja, Izglītojošais seminārs
Nosaukums: Aktualitātes lauksaimniecības zemes (augsnes) resursa ilgtspējīgā
izmantošanā, augsnes apstrādē un mēslojuma izkliedes un iestrādes
efektivitātes paaugstināšanā

Temats: Nīca | 12. marts - bezmaksas izglītojošs seminārs par lauksaimniecības zemes (augsnes) apstrādi, mēslojuma iestrādi un ilgtspējīgu augsnes izmantošanu

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Liepājas nodaļa sadarbībā ar Nīcas novada domi un Valsts Augu aizsardzības dienestu rīko bezmaksas izglītojošo semināru par lauksaimniecības zemes (augsnes) apstrādi, mēslojuma iestrādi un ilgtspējīgu augsnes izmantošanu. Datums un norises laiks: Pirmdien, 2018. gada 12. martā plkst. 10:00 (reģistrēšanās no plkst. 9:40; plānotais ilgums līdz 6 stundām).

Norises vieta: Nīcas novada kultūras nams, Bārtas iela 6, Nīca. Norises vieta kartē -> https://goo.gl/maps/rjxEvmotaUN2

Lektori un apskatāmo tematu loks:

1. Skaidrīte Rulle (Valsts augu aizsardzības dienesta Agroķīmijas departamenta direktore): * Augsnes agroķīmiskās īpašības un to ietekme uz augsnes auglību. * Augu barošanās pamatprincipi. * Pārdomāta un ilgtspējīga augsnes resursu izmantošana.

2. Jānis Kažotnieks (LLKC Inženiertehniskās nodaļas vadītājs): * Augsnes apstrādes būtība un veidi. * Augsnes apstrādes un sēšanas virziena izvēle. * Tehnoloģisko sliežu ierīkošanas pamatprincipi. * Mēslojuma izkliedes un iestrādes efektivitātes paaugstināšana. Izglītojošais seminārs ir bezmaksas.

Aicinām iepriekš pieteikties, lai varētu pēc iespējas labāk noorganizēt semināru.

Pieteikties var elektroniski aizpildot pieteikumu anketu saitē - https://goo.gl/forms/5996nib7bi3SbKqm1

vai personiski sazinoties ar: * Ainaru Sīkli (tālr. 28694069, e-pasts:siklis@llkc.lv ), LLKC Nīcas novada Lauku attīstības konsultanta vai * Alekseju Kačanovu (tālr. 27843096, e-pasts:kacanovs@llkc.lv ).

Kontakti:
Aleksejs Kačanovs
Liepājas konsultāciju biroja vadītājs, uzņēmējdarbības konsultants
Tālr.: +371 27843096
E-pasts: aleksejs.kacanovs@llkc.lv

Pielikums: 
PielikumsIzmērs
programma.pdf187.72 KB
Datums: 
12. Marts, 2018
Webformas saņēmējs: 
aleksejs.kacanovs@llkc.lv