Tirgotāji aicināti pieteikt tirgošanos Novada svēku laikā Jumpravā

Datums: 
16. Jūlijs, 2016
Reģions: 
Vieta: 
Lielvārdes novads

Tirgotāji aicināti pieteikt tirgošanos Novada svēku laikā Jumpravā

Aicinām amatniekus, mājražotājus, radošos un čaklos rokdarbniekus, māksliniekus un citus tirgoties gribētājus piedalīties Amatnieku gadatirgū “Māras zemi staigājot”, kas norisināsies Lielvārdes novada svētku 2016 “Zīmju ceļš Māras zīmē” ietvaros Jumpravā.

Iespēja dalīties savos darinājumos un priecēt Jumpravas iedzīvotāju un novada viesu acis un sirdis ar skaistiem, pašu rokām darinātiem labumiem.

Tirdziņš norisināsies 16. jūlijā, no plkst. 14.00 līdz 18.00, Jumpravas centrā, Lielvārdes novadā.

Ņemot vērā, ka tirdziņš norisināsies blakus citām svētku aktivitātēm un būs to daļa, aicinām tirgotājus ievērot pasākuma tematiku, rotājot savu tirgošānas vietu un personīgo apģērbu latviskās noskaņās (sīkāk par to lasīt pieteikuma lapas pielikumā). Tirgus vietas saskaņošana ar pasākuma tematiku ir obligāta!

Aicinām tirgotājus papildus produktu tirgošanai, radīt un vadīt meistarklases vai paraugdemonstrējumus, kas novada svētku viesiem varētu parādīt produkta tapšanas gaitu vai ļautu to izmēģināt! Ja rodas idejas par kādas papildus aktivitātes realizēšanu un iekļaušanu pie tirgus vietas, ziņojiet, lai varam nepieciešamības gadījumā līdzdarboties un jau laicīgi par to informēt novada svētku viesus sociālajos tīklos.

Iepriekš pieteikties Jumpravas kultūras namā, pa tel. 65057616, mob. 25450061 vai e-pastā: knjumprava@lielvarde.lv. Aicinām aizpildīt pieteikuma anketu un nosūtīt to mums atpakaļ, lai varam rēķināties ar tirgotāju skaitu un nodrošināt nepieciešamo tirgošanās platību.

Uz tikšanos Jumpravā!

PIETEIKUMA ANKETA www.lielvarde.lv

Informācijas avots: www.lielvarde.lv

Kontaktinformācija: 
tel. 65057616, mob. 25450061 vai e-pastā: knjumprava@lielvarde.lv.
Reģions filtram: