Lielvārdes novads

Lielvārdes novads | Lauka diena par ilgtspējīgu tehnoloģiju ieviešana dārzeņu audzēšanā

Demonstrējuma mērķis: praktiski nodemonstrēt, iepazīstināt lauksaimniekus ar ilgtspējīgiem risinājumiem bioloģiskajā dārzeņu audzēšanā, izmantojot lauksaimniecības pakalpojumaugu mulčas.
 
Norises vieta: L.Mucenieces saimniecība “Puteņi” (sākums) un ZS “Strautmaņi” (turpinājums), Kaibala, Lielvārdes nov.
Norises laiks: 11:00, 4.septembris, 2020.gads
 

Lēdmane 18.07.2020 | Vasarvidus gadatirgus

Š.g. 18. jūlijā, laikā no plkst. 15:00 līdz 19:00 pie Tirdzniecības centra, Lēdmanē notiks Vasarvidus gadatirgus! Lai pieteiktos dalībai gadatirgū, aicinām iepazīties ar tirgus noteikumiem un aizpildīto pieteikuma anketu, norādot visu nepieciešamo informāciju, nosūtīt uz e-pastu: ledmanestn@lielvarde.lv!

Pieteikties iespējams līdz 15. jūlijam plkst. 10:00.

Pēc pieteikuma veidlapas iesūtīšanas no rīkotājiem jāsagaida atbildes e-pasta vēstule ar apstiprinājumu par dalību tirgū!

Lielvārde | Līgo dienas tirdziņš

Š.g. 20. jūnijā, laikā no plkst. 10:00 līdz 15:00 Lāčplēša laukumā, Lielvārdē notiks Līgo dienas tirdziņš!

Lai pieteiktos dalībai Līgo tirdziņā, aicinām aizpildīt elektronisko pieteikuma veidlapu - https://ej.uz/LIGO_20JUN2020, norādot visu nepieciešamo informāciju!
Pieteikties iespējams līdz 16. jūnijam plkst. 10:00.
Pēc pieteikuma veidlapas iesūtīšanas no rīkotājiem jāsagaida atbildes e-pasta vēstule ar apstiprinājumu par dalību tirgū!

PĀRCELTS! Lielvārde 19.06.2020 | IT mārketinga paņēmieni un produkta virzīšana tirgū

SIA LLKC Ogres birojs sadarbībā ar PPP biedrību Zied zeme aicina visus interesentus, kas izmanto vai plāno sākt izmantot interneta vidi un sociālos tīklus sava produkta virzīšanai tirgū. Šodien cilvēki lielu daļu sava laika pavada internetā, līdz ar to tieši reklāma interneta vidē būs tā, kas patērētāju sasniegs visātrāk un tieši internets ir tas, kas dod iespēju komunicēt ar esošajiem, potenciālajiem klientiem un sadarbības partneriem kā Latvijā, tā arī ārpus tās vienlaicīgi.

Lapas

Subscribe to RSS - Lielvārdes novads