Seminārs „Ielīgošana Sēlijas Salu viesmīlībā”

Datums: 
22. Jūnijs, 2018
Reģions: 
Vieta: 
Elkšņu kultūras nams
Nozare: 

Seminārs „Ielīgošana Sēlijas Salu viesmīlībā” norisināsies 22. jūnijā, piektdienā, Elkšņu kultūras namā, Viesītes novadā no plkst. 10.00 līdz 14.30.

Dienas pirmajā daļā paneļa sesijā ar pašvaldību pārstāvjiem no Sēlijas Salu teritorijas tiks diskutēts par tūrisma attīstības stratēģijām, plānotajām aktualitātēm, sinerģiju starp novadu un kopienu rīcību, kā arī par sadarbības veicināšanu starp dažādām iesaistītajām pusēm veiksmīgāka piedāvājuma nodrošināšanai.

Semināra otrajā daļā notiks interaktīva un praktiskiem piemēriem bagāta darba sesija kopā ar tūrisma nozares eksperti un sociālpsiholoģisko treniņu vadītāju Dzintru Līci par to, kā vissekmīgāk veidot attiecības starp pakalpojumu sniedzējiem un klientiem/tūristiem; kā saglabāt noturību ikdienas darbībā, kas ļauj nezaudēt enerģiju un palīdz saglabāt prieku darbā ar cilvēkiem; kā būt atvērtam pārmaiņām.

Informācija par semināriem pieejama arī mājaslapā: https://www.facebook.com/selijassalas/ .

Aicinām pieteikt dalību, sazinoties telefoniski vai rakstiski – Zanei Puriņai, Latvijas Lauku forums, t. 28855427, e-pasts: laukuforums@gmail.com

Kontaktinformācija: 
Zane Puriņa, Latvijas Lauku forums, t. 28855427
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
selijas_salu_seminari.pdf255.12 KB
Reģions filtram: