Zivsaimniecība

Gribi makšķerēt, bet nav laivas? Esi ziemas copes cienītājs, bet nav ar ko āliņģi izurbt? Varbūt pietrūkst kārtīgu vobleru? 

Pērc makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību  karti 2018.gada 3 mēnešiem vai visam gadam un piedalies loterijā!

Nēģu diena

Nu jau tradicionāli, devīto gadu, 10.10.2020. noritēs 'Nēģu diena', Salacgrīvā.
Aicināti interesenti, īpaši zivju un aktīva brīvā laika cienītāji, apmeklēt Salacgrīvu.
Pasākuma programmā paredzēta nēģu taču apmeklēšana, nēģu zupas un krāsnī gatavotu nēģu baudīšana, līdzdalība garākā (viltotā) nēģa gatavošanā.

Pasākums ir lieliska iespēja tikties ar nēģu zvejniekiem, skatīt to darba ikdienu, izklausīt to interesanto pieredzi.

Salacgrīvas novada zivsaimnieki 14.

Biedrība “Sēlijas laivas” šoruden uzsākusi jaunu nomas piedāvājumu – Latvijā dizainētas un ražotas bļodveida formas laivas – “rupučus”, kas īpaši piemērotas nelielām ūdenstilpēm.

Izdevuma “Zivju Lapa” septembra numurā noderīga ziņa  par to, kā piekrastes zvejniekiem jāiesniedz informācija par nozvejas datiem kontroles sistēmā LZIKIS, lai varētu apkopot šo informāciju.

Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR” vadošie zinātnieki uzsāk uz nārstu migrējošo lašu un taimiņu skaitīšanu Salacas upē ar inovatīvu, speciāli šim mērķim izbūvētu datu vākšanas iekārtu un programmu.

Liepājniekiem Laugaļu ģimenei pieder vairāki zvejniecības uzņēmumi un kāda īpaša vieta Liepājā, ko iecienījuši pilsētnieki un pilsētas viesi – 19. gadsimtā būvēta graudu noliktava (spīķeris) Vecajā ostmalā, kas tagad pazīstams kā komplekss “Spīķeris 53”.

Lauku atbalsta dienests informē par aktuālajām projektu kārtām zivsaimniecībā.

Inovācijas

Iespēju katrā Latvijas reģionā atrast sev tuvāko vietējās pārtikas ražotāju, kurš nodrošina arī savas produkcijas piegādi, piedāvā LLKC jaunais elektroniskais katalogs www.novadagarsa.lv.

Lapas

Subscribe to RSS - Zivsaimniecība