Zivsaimniecība

Gribi makšķerēt, bet nav laivas? Esi ziemas copes cienītājs, bet nav ar ko āliņģi izurbt? Varbūt pietrūkst kārtīgu vobleru? 

Pērc makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību  karti 2018.gada 3 mēnešiem vai visam gadam un piedalies loterijā!

Nēģu diena Limbažu novadā

Ikgadējs zivsaimniecības popularizēšanas pasākums ar informāciju par nēģi, nēģu pagatavošanu un iespēju nobaudīt uz vietas gatavoto nēģu zupu. Pasākums notiek sadarbībā ar nēģu taču zvejniekiem, nēģu produkcijas pārstrādātājiem, SALACGRĪVAS TŪRISMA INFORMĀCIJAS CENTRU un Limbažu novada pašvaldību.

Ūdenskrātuvju apsaimniekošana.

SIA LLKC Alūksnes KB organizē izglītojošu semināru nelielu ūdenskrātuvju īpašniekiem, ZST pasākumu ietvaros. Savās zināšanās dalīsies Armands Roze, SIA "FAPS" īpašnieks. Semināra praktiskā daļa notiks divās saimniecībās, kur tiks analizēts dīķu stāvoklis un apsaimniekošana.
Semināra sākums plkst. 10:00.

Dalībai seminārā bez maksas.
Lūgums savu dalību seminārā pieteikt pa tālruni 26384907 vai rakstot e-pastā: sarmite.svilane@llkc.lv.

Ventspils novada Tārgales pamatskolas skolēnu pieredzes apmaiņas brauciens uz akvakultūras un tūrisma uzņēmumiem, mūsdienu piekrastes zvejniecība un produkcijas realizācijas un pārstrādes pieredze 2022.gada 14.septembrī

Pasākumā par zivsaimniecības popularizēšanu skolās Ventspils pusē tika iesaistīti Tārgales pamatskolas astotās un devītās klases skolēni. Sākotnēji viņi tika informēti par pasākumu, kurā ir piekrituši iesaistīties un tika pastāstīts nedaudz par zivkopības nozares attīstību Latvijā.
Lai radītu interesi un izpratni par nozares darbību un tās sasaisti ar dzīvesveidu, skolēniem LLKC Ventspils KB piedāvāja iespēju doties uz SIA “Rideļu dzirnavas”, Lapmežciema vēstures muzeju un zvejnieku sētu “Dieniņas” .

Informatīvā izdevuma “Zivju Lapa” septembra numurā par zvejas iespējām nākamajā gadā. Līdz oktobra vidum ES dalībvalstīm jāpanāk vienošanās par nākamā gada zivju nozvejas kvotām Baltijas jūrā.

Katrs zivjaudzētavu dīķis ir citādāks, taču visiem ir viena problēma – putni apēd mūsu zivis. Pēc vairākiem neskaitāmiem minējumiem un mēģinājumiem no zivjaudzētavām atbaidīt putnus šķietami potenciālākais variants ir izmantot tieši lāzeru tehnoloģijas.

Piekrastes zvejniekiem, kuri zvejo pašpatēriņam, ar 2023. gada 1.

Zivju resursu novērtējumu ezeros Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts “BIOR” ir sācis jau 1986. gadā (toreizējais Baltijas zivsaimniecības zinātniski pētnieciskais institūts).

Tas vienmēr bijis svarīgi – atbalstīt vietējos ražotājus un iegādāties viņu produkciju. Patlaban tas kļuvis vēl būtiskāk un, domājams, šajā rakstā nav jāuzskaita tā pamatojums.

Viesojamies Liepājā piekrastes zvejniecības uzņēmumā  SIA “MAJOKA”, kas izveidots pirms vairāk nekā 21 gada, un tā primārā darbības joma ir piekrastes zvejniecība.

Lapas

Subscribe to RSS - Zivsaimniecība