Jelgavas novads

03.02.2023.|Tiešsaistē| Projekta "Latvijas vietējo govju ģenētiskā fonda saglabāšana un lokālajiem apstākļiem piemērotu citu šķirņu indivīdu pavairošana izmantojot oocītu aspirāciju" vebinārs

Projekts  19-00-A01620-000094 “Latvijas vietējo govju ģenētiskā fonda saglabāšana un lokālajiem apstākļiem piemērotu citu šķirņu indivīdu pavairošana izmantojot oocītu aspirāciju”

Projektā Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte ir vadošais partneris un sadarbības partneris ir As Agrofirma Tērvete.

Vebinārs notiks 3. februārī (piektdien), plkst. 10:00, tiešsaistē.

TIEŠSAISTĒ 06.12.2022 | Konference “Kā atrast vidusceļu starp e-rīkiem un cilvēku”

Lielai daļai uzņēmumu mūsdienās jāatrod līdzsvars starp dažādu e-risinājumu attīstību, to ieviešanas un uzturēšanas izmaksām un darbinieku motivēšanu. Lai uzzinātu, kas ir e-rēķins un e-adrese, kā arī būtisko darba devējiem, kas skar nodokļu piemērošanu, aicinām piedalīties konferencē “Kā atrast vidusceļu starp e-rīkiem un cilvēku,” ko rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC).

Konference notiks tiešsaistē 06.12.2022 no pulksten 10.30 līdz 15.30 LLKC Facebook kontā, kā arī mājas lapā www.laukutikls.lv.

TIEŠSAISTĒ 08.12.2022 | Bioloģiskās lauksaimniecības konference “Ar jaunu spēku pretī izaugsmei”

Lai uzzinātu par Latvijas un Eiropas virzītājspēkiem bioloģiskās lauksaimniecības jomā, 8. decembrī aicinām piedalīties tiešsaistē biololoģiskās lauksaimniecības konferencē “Ar jaunu spēku pretī izaugsmei”, ko rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) sadarbībā ar Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociāciju (LBLA). Konference būs skatāma no pulksten 10.00 tiešsaistē www.laukutikls.lv, kā arī LLKC Facebook kontā: /LLKCOzolnieki

02.12.2022., MKPC Zemgales nodaļa| Informatīvs seminārs "Aktuālās izmaiņas apaļo kokmateriālu kvalitātes aprakstā"

Semināra tēma:

- Apaļo kokmateriālu kvalitātes prasību izvērtēšana saistībā ar koksnes vainu ietekmi uz pārstrādes produktu: zāģmateriāli, elektrolīniju balsti, finieris, mieti, tehnoloģiskā koksne, malka;
- Apaļo kokmateriālu kvalitātes novērtēšana.

Lektori: Ziedonis Miklašēvičs (AS “Latvijas valsts meži” mežizstrādes tehnoloģiju eksperts - Augošu koku un kokmateriālu kvalitāte. Uzmērīšana. Sortimenti.).

OZOLNIEKI 01.12.2022 | Demonstrējumu noslēguma seminārs par laukaugu audzēšanu integrētā un bioloģiskā saimniecībā

LLKC sadarbībā ar saimniecībām reģionos, LZF, LBLA, AREI un LBTU aicina apmeklēt augkopības demonstrējumu noslēguma semināru “Laukaugu audzēšanas tehnoloģiskie risinājumi integrētā un bioloģiskā saimniekošanā”.

Norises laiks un vieta: 01.12.2022. plkst. 10.00 LLKC, Rīgas iela 34, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Jelgavas novads.

Pieteikšanās: https://forms.gle/g6LFvphTj6Jjipdk6 

01.12.2022., MKPC Centrs | Zoom platforma | Informatīvs seminārs "Publiski pieejamie ģeotelpiskie dati, lietotnes un darbs ar tām"

Semināra tēmas:

• Meža konsultāciju pakalpojumu centra aktualitātes
• Publiski pieejamie ģeotelpiskie dati
• Publiski pieejamās LVM GEO lietotnes un darbs ar tām
• LVM iekšējās izstrādes un sistēmas meža apsaimniekošanai

Lektori: Māris Kuzmins ( LVM Biznesa sistēmu risinājumu direktors (LVM GEO)), Līga Solosteja (Meža konsultāciju pakalpojumu centra Mežsaimniecības projektu vadītāja).

24.11.2022. | Demonstrējumu noslēguma seminārs piena lopkopības saimniecībās

LLKC sadarbībā ar AS “Agrofirma Tērvete”, biedrību ”Zemnieku saeima” un AREI aicina 24. novembrī apmeklēt demonstrējumu noslēguma semināru par “Nelimitētas jaunpiena (at libidum) ietekmi uz teļu augšanu un attīstību” (8.lote).

Datums: 24.11. 2022.

Laiks: plkst. 09.30–15.00.

Seminārā būs iespēja iepazīties ar demonstrējumu gaitu un iegūtajiem rezultātiem. Sniegsim demonstrējumu ekonomisko izvērtējumu.

Lapas

Subscribe to RSS - Jelgavas novads