Jaunumi

Uzņēmuma SIA “Kazanova” stāsts aizsākās jau sen, bet uzdevums atvērt alkoholisko dzērienu ražotni nav no vieglajiem, tāpēc tas savas durvis vēra tikai 2018. gadā.

Ikviens, kurš nepaguva tiešsaistē noskatīties Zemkopības ministrijas konferenci “Laukos var!”, nu to var izdarīt ierakstā, kas pieejams mājaslapā www.laukutikls.lv

Katru gadu zinātgribošiem jauniešiem tiek dota iespēja piedalīties aktivitātē “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanā”, kurā iegūtās zināšanas noder savas idejas ieviešanai dzīvē, uzsākot uzņēmējdarbību. Pasākuma organizēšanā arī šogad apvienojās Alūksnes un Balvu nodaļas.

Siguldā 6. novembrī noslēdzās LLKC Cēsu un Siguldas biroju rīkotās mācības jauniešiem “Tu vari vairāk!” Noslēgumā šogad prezentētās biznesa idejas  vērstas ne tik daudz uz inovatīvu produktu radīšanu, bet uz reāliem resursiem balstītu uzņēmējdarbību.

Novembrī noslēdzās LLKC Valkas un Valmieras nodaļu organizētās mācības jauniešiem “Laukiem būt”. Pēdējā mācību diena bija īpaši piesātināta ar notikumiem. Diena sākās ar publiskās runas nodarbību, lai palīdzētu dalībniekiem sagatavoties dienas noslēgumam – biznesa ideju prezentācijai.

LLKC Krāslavas konsultāciju birojā 6. novembrī noslēdzās ikgadējās mācības aktivitātē “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”, pēc kurām ir iespēja piedalīties projektu konkursā “Laukiem būt!” Astoņi jaunieši saņēma apliecinājumus par mācību programmas apgūšanu.

Ar oktobra pēdējām dienām Liepājas pusē noslēdzas jauniešu mācības.

Šis gads ir nesis jaunas vēsmas teju visās jomās, mainījis daudzus procesus. Arī Valsts Lauku tīkls aktivitātē “Laukiem būt!” ikgadējo mācību gaita Siguldas nodaļā šogad bijusi citāda kā ierasts.

LLKC Dobeles un Jelgavas nodaļas vienlaikus ar citām uzņēmuma  nodaļām visā Latvijā un ar iedvesmas vārdiem tiešraidē no centrālā biroja Ozolniekos 9. oktobrī uzsāka mācības “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”.

Iznācis LLKC informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” novembra  numurs. Tajā plašs materiāls par Eiropas Zaļo kursu – diskusija ar Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas vadītāju Gustavu Norkārkli un LLKC ekspertēm Santu Pāvilu un Silviju Dreijeri.

Lapas