Finansēšana

Rokasgrāmata par korporatīvajām krājaizdevu sabiedrībām (turpmāk tekstā KKS) paredzēta ikvienam interesentam, kas vēlas apgūt un plašāk izzināt KKS būtību, funkcijas, vēsturisko attīstību un praksi mūsdienās

Lai rastu iespēju atbalstīt Latvijas lauksaimniekus šopavasar, kad ziema ir nodarījusi lielus postījumus un lauksaimniekiem – ziemāju audzētājiem ir nepieciešami finanšu līdzekļi sējumu pārsēšanai, ir pieņemts konceptuāls lēmums par risinājumu. 

Līdz ar jaunās vasaras sezonas sākšanos arvien aktuālāki kļūst sezonas darbi un palielinās pieprasījums pēc to veicējiem. Skolās un augstskolās sākas vasaras brīvlaiks, kad skolēni un studenti steidz nopelnīt sev „kabatas naudu”.

Personas paraksts ir notariāli jāapliecina uz vairākiem dokumentiem. To nosaka būtiski grozījumi Komerclikumā, kas stājas spēkā ar 2013. gada 1. jūliju. Komersantiem ir ļoti svarīgi iepazīties ar minētajiem grozījumiem, tāpēc par tiem sīkāk šajā rakstā.

Tuvojas platību maksājumu pieteikumu iesniegšanas laiks. Šogad tiešo maksājumu atbalsta saņemšanā ir veiktas izmaiņas un noteiktas jaunas prasības.

Lapas