Vietējo mājražotāju un amatnieku tirdziņš "Lobs lobam"

Datums: 
23. Septembris, 2017
Reģions: 
Vieta: 
Nautrēnu pagasta sporta halle-kultūras nams

Jau vairākus gadus nodibinājums „Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” regulāri organizē ikmēneša tirdziņu „Lobs lobam”. Līdz šim tas notika Rēzeknē, taču šobrīd ir radusies iniciatīva nodrošināt vietējo ražotāju produktu ērtāku pieejamību Rēzeknes novada iedzīvotājiem, periodiski organizējot tirdziņus dažādos novada pagastos. Pirmais tirdziņš „Lobs lobam” notiks 23. septembrī plkst. 15.00 Nautrēnu pagastā, Rogovkas sporta hallē – kultūras namā.

Pircējus iepriecinās vietējo amatnieku darinājumi un mājražotāju gardumi – gaļas ruletes no Sakstagala pagasta zemnieku saimniecības „Mētras”, Latgolys špeka veira Andra Mejera (Vērēmu pagasts) smeķīgais speķis, zeltaini kūpinātas karpas no zemnieku saimniecības „Zvejnieki” (Nagļu pagasts), aromātiskas garšvielas, eļļas, tējas no Griškānu pagasta iedvesmojošās saimnieces Valentīnas Svarinskas, bišu zelts – medus no Griškānu pagasta uzņēmuma SIA „Plašumi”, daudzveidīgi sieri no Gaigalavas pagasta zemnieku saimniecības „Ceļtekas”, kā arī bioloģiskie piena produkti no kaimiņu novada Viļānu lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības „Viļāni”. Protams, sagaidāmi arī citi gardumi.

Cienījamie Nautrēnu pagasta un blakus pagastu iedzīvotāji, šis tirdziņš tiek organizēts ne tikai tādēļ, lai parādītu, cik daudz prot un dara mūsu vietējie ražotāji, bet galvenokārt tādēļ, lai jums tiktu radīta iespēja iegādāties mūsu novadā ražotu pārtiku un unikālus amatniecības darbus tuvāk savai dzīvesvietai, netērējot laiku un citus resursus ceļā uz pilsētas tirgu un lielveikaliem. Pie tam, nauda, ko samaksāsiet tirgotājiem, paliks tepat Rēzeknes novadā un atkal tiks ieguldīta vietējās produkcijas ražošanā, lai atgrieztos pie jums, katrreiz sniedzot baudu acīm un dvēselei, kā arī gandarījumu par to, ka kopā spējam vairot mūsu pašu labklājību un stiprināt pašapziņu.

Būsim vienoti un lepni par savu rīcību, atbalstīsim vietējos ražotājus!

Pēc tirdziņa, plkst 20.00, turpat Rogovkas sporta hallē – kultūras namā kā „odziņa uz kūciņas” sekos „Modes un talantu šovs”, kurā piedalīsies Greiškānu čigānu vokālais ansamblis „Čarger”, Greiškānu eksotisko deju grupa „Adelante”, kā arī Nautrēnu pagasta pašdarbnieki. Pēc šova — balle grupas „Covers Crew” muzikālajā pavadījumā (ieeja ballē 2,00 eiro)

Tirgotājus lūdzam pieteikties, zvanot nodibinājuma LEARN vecākajai konsultantei Dainai Butlerei 26543286, vai rakstot uz e-pastu: learn@rezeknesnovads.lv

Kontaktinformācija: 
Daina Butlere, tel. 26543286, e-pasts: learn@rezeknesnovads.lv
Reģions filtram: