Pasludināti Gada balvas zivsaimniecībā “Lielais loms 2021” laureāti

Zemkopības ministrija pasludinājusi Gada balvas zivsaimniecībā “Lielais loms 2021” laureātus – zivsaimniecības nozares labākos uzņēmējus un darbiniekus.

Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards: “Šajā izaicinājumiem pārpildītajā laikā svarīgi neaizmirst pateikt paldies un uzslavēt tos, kuri ne vien strādājuši, spītējot krīzes apstākļiem, bet arī spējuši sasniegt ievērojamus panākumus. Suminot laureātus, mums ir tā iespēja izcelt labākos, pozitīvos piemērus, no kuriem var gan mācīties, gan aizgūt jaunas idejas. Jo katra veiksmīga darba pamatā ir cilvēks, kas spēj iedvesmot – ar neatlaidību, darba tikumu un sparu. Esmu gandarīts, ka Latvijas zivsaimniecības nozarē tādu cilvēku nav mazums. Tādēļ sveicu laureātus ar sasniegto un novēlu arvien jaunus panākumus!

“Lielais loms 2021” laureāti noteikti sešās konkursa nominācijās, kā arī piešķirta balva par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā.

GADA BALVAS ZIVSAIMNIECĪBĀ “LIELAIS LOMS 2021” LAUREĀTI

Balva “Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā”

Regīna Rūmniece, Talsu novads

Nominācija “Gada uzņēmums jūras zvejniecībā”

SIA “Baņķis”, Limbažu novads

Nominācija “Gada uzņēmums jūras piekrastes un iekšējo ūdeņu zvejniecībā”

Biedrība “Baltijas Zivsaimnieku apvienība”, Liepāja

Nominācija “Gada uzņēmums akvakultūrā’’

ZS “Valti”, Kuldīgas novads

Nominācija “Gada uzņēmums zivju apstrādē’’

SIA “Unda”, Tukuma novads

Nominācija Ieguldījums zivsaimniecības un ūdeņu apsaimniekošanas popularizēšanā’’

SIA “Pie Andra Pitragā”, Talsu novads

NominācijaJauns un daudzsološs nozarē’’

Jānis Krūmiņš, SIA “Aļģes-1” īpašnieks, Limbažu novads

 

Īpašo raidījumu par Gada balvas zivsaimniecībā “Lielais loms 2021” laureātiem un viņu darbu ikviens interesents varēs noskatīties TV kanālā “TV6” 11. decembrī, sestdienā, plkst. 15:00.

Šogad “Lielais loms” notika 7. reizi. Visi “Lielā loma” nomināciju pretendenti tika vērtēti attālināti. Laureāti saņems balvu “Lielais loms 2021”, Zemkopības ministrijas diplomu un naudas balvu. “Lielais loms 2021” laureātu godināšanas un apbalvošanas ceremonija Covid-19 pandēmijas un epidemioloģiskās situācijas ir atcelta, balvas laureātiem tiks nogādātas personīgi.

Zemkopības ministrijas Gada balva zivsaimniecībā “Lielais loms” ir nozares augstākā atzinība par nozīmīgiem sasniegumiem un ieguldījumu nozares labā. Balvas mērķis ir veicināt zivsaimniecības nozares attīstību un nozīmīgumu sabiedrībā. Plašāka informācija par konkursu pieejama tīmekļvietnē www.lielaisloms.lv.

______________________________

Informāciju sagatavoja:

Dagnija Muceniece,

Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

tālrunis: 67027070, mob.: 26534104;

e-pasts: Dagnija.Muceniece@zm.gov.lv

Pievienot komentāru