Zivsaimniecība

Gribi makšķerēt, bet nav laivas? Esi ziemas copes cienītājs, bet nav ar ko āliņģi izurbt? Varbūt pietrūkst kārtīgu vobleru? 

Pērc makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību  karti 2018.gada 3 mēnešiem vai visam gadam un piedalies loterijā!

Septembra sākumā Tukuma novada Lapmežciema pagastā uzņēmuma “Reinis B” sētā notika pasākums visai ģimenei “Zivju spēles un piekrastes gardumi Lapmežciemā”.

Kolkas pagasta saimniecībā “Pūpoli” 16. septembrī notika LLKC Talsu biroja organizēts Zivsaimniecības sadarbības tīkla pasākums “Dažādu jūras zivju zvejošana un kūpināšana pēc sentēvu metodēm”.

Informatīvā izdevuma “Zivju Lapa” septembra numurā iepazīstinām ar Agroresursu un ekonomikas institūta veikto pētījumu par zivsaimniecības nozares izturētspējas izaicinājumiem un pašreizējo situāciju. 

Šoreiz stāsts par Liepājas piekrastes zvejnieku Anatoliju Molokanovu un viņa uzņēmumu SIA “Sea Breeze”.

Ar mērķi aizsargāt konkrētu produktu nosaukumus, veicināt to unikālo īpašību saglabāšanu, kas saistītas ar ģeogrāfisko izcelsmi un tradicionālo gatavošanas veidu, Eiropas Savienībā jau kopš 90. gadiem darbojas īpaša kvalitātes politika, kuras shēmās iekļauti arī produkti no Latvijas.

Ginta Nordena zemnieku saimniecība “Avotiņi” atrodas Tukuma novada Jaunpils pagasta Struteles muižas “Struteles Avotiņos”. Makšķernieki šo vietu sauc vienkārši par Skolas dīķi.

Gatavojoties jaunajam plānošanas perioda atbalstam, ir svarīgi izpētīt zivsaimniecības uzņēmumiem aktuālos izturētspējas izaicinājumus un pielietojamos risinājumus.

Lauku diena

SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Talsu nodaļa organizē lauku dienu "Dažādu jūras zivju zvejniecība un kūpināšana pēc sentēvu metodēm"

16.09.2023.
"Pūpoli", Kolka, Kolkas pagasts, Dundagas novads, LV-3275

plkst 11:00

Pasākuma programma pielikumā.

Pasākums notiek Valsts Zivsaimniecības tīkla pasākumu ietveros.

informatīvais seminārs “Aktualitātes nēģu nozvejā un apstrādē”

LLKC Zivsaimniecības nodaļa kopīgi ar ZM un Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta BIOR zinātniekiem seminārā tiekas ar nēģu zvejas uzņēmumu pārstāvjiem no Kurzemes un Vidzemes, kā arī Rīgas.
Dalībnieki tiks informēti par aktualitātēm:Nēģu resursu stāvoklis un zvejas perspektīvas. Iespējamie pasākumi nēģu zvejas un tās produktu apstrādes ilgtspējības nodrošināšanā.

Lapas

Subscribe to RSS - Zivsaimniecība