Katalogs “Piekrastes gardumi jūsu galdam”

Lai popularizētu zivsaimniecībā iesaistīto uzņēmu produkciju, kas pieejama no Lapmežciema līdz Bērzciemam, tapis jauns, virtuāls katalogs “Piekrastes gardumi jūsu galdam”, ko Patriotu nedēļā ikvienam iepazīt piedāvā Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Tukuma birojs.

Ņemot vērā to, ka jau ierastais ikvasaras pasākums,, Atbrauc ciemos pie zvejniekiem'', kurš ,,Uguns nakts'' ietvaros parasti notika pēdējā augusta sestdienā, šogad izpalika, LLKC Tukuma birojs nolēma radīt virtuālu iespēju iepazīt jūras gardumus un to ražotājus.

Jana Tramdaha, LLKC Tukuma biroja vadītāja: “Patērētājs aizvien nezina, kur īsti piekrastē rodama zivju produkcija, tādēļ nolēmām šo informāciju apkopot un padarīt pieejamu ikvienam. Patriotu nedēļā vai jebkurā citā laikā, izpētot katalogu, var doties nelielā ceļojumā pie zivju produkcijas ražotājiem un uz vietas viņus iepazīt, kā arī iegādāties daudzveidīgo zivju kulināriju.”

Katalogs pieejams elektroniski ŠEIT:

Savukārt drukātā veidā tas būs pieejams Tukuma Tūrisma informācijas centrā.

Jaunizveidotais katalogs ļauj individuāli iepazīt katru saimnieku un uzzināt, ka ik gadu viņi piedāvā aizvien jaunus, unikālus produktus, piemēram, kūpinātus kalmāru taustekļus, reņģu čipsus vai heka nagetus.

Katalogā ietverta informācija par 10 saimniekiem un diviem ēdinātājiem, pie kuriem rodama zivju produkcija.

Noslēguma sadaļā uztura speciāliste Ilze Lutere dalās ar informāciju, kas zivīs labs un kāpēc tās būtu jālieto pārtikā. Arī turpmāk plānots papildināt katalogu ar jauniem uzņēmumiem un preču piedāvājumiem.

Plašāka informācija: Jana Tramdaha, LLKC Tukuma biroja vadītāja, e-pasts: jana.tramdaha@llkc.lv

Patriotu nedēļā un arī visa gada garumā atbalstām vietējos ražotājus!

Lai garšīgi svētki!

Informāciju sagatavoja
Ilze Rūtenberga-Bērziņa,
LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja

Pievienot komentāru