Rīga

Rīgā|Projekta "Mūsdienīga briežu, pilna cikla bioekonomikas bezatlikumu pārstrāde ar gala produktu - izejvielu ar augstu pievienoto vērtību pārtikas, kosmētikas un farmācijas industrijai iegūšanai" rezultātu seminārs

Aicinām piedalīties projekta "Mūsdienīga briežu, pilna cikla bioekonomikas bezatlikumu pārstrāde ar gala produktu - izejvielu ar augstu pievienoto vērtību pārtikas, kosmētikas un farmācijas industrijai iegūšanai" rezultātu prezentācijas seminārā!

Trešdien, 2023.gada 2.augustā
Norises vieta: Rīga, Jelgavas iela 1, Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultāte, 702.telpa
Laiks: 10:00 – 16:00

 

15.–25.08. | mācības "Klimata pārmaiņu un Eiropas Zaļā kursa ietekme uz integrēto augļkopību Latvijā" | praktiskās nodarbības Slovākijā

Biedrība “Latvijas lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības kamera” izsludina pieteikšanos mācību kursam “Klimata pārmaiņu un Eiropas Zaļā kursa ietekme uz integrēto augļkopību Latvijā (t.sk. augu aizsardzības līdzekļu izmantošana, kooperācijas iespējas, viedā un videi draudzīgā saimniekošana)” Rīgas plānošanas reģionā.

Aicinām pieteikties dalībai starptautiskajā pārtikas ražotāju izstādē RIGA FOOD 2023!

Augšdaugavas novads tiks pārstāvēts starptautiskajā pārtikas ražotāju izstādē “Riga Food 2023”, kas norisināsies no 7. līdz 9. septembrim Rīgā, Ķīpsalā. Izstādes rīkotāji uzsver, ka “Plašākā pārtikas izstāde Baltijas valstīs “Riga Food” ik gadu iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem.

17.05.2023.|nformatīvais seminārs par projekta “Augļu krūmu zaru griešanas kombains AgroBots” īstenošanu

Automatizācija un mehanizācija ir neizbēgama jebkuras industrijas attīstības sastāvdaļa. Projekta risinājums paredz rast mehanizētu un automatizētu risinājumu darbībām, kuras šobrīd tiek veiktas izmantojot manuālu darba spēku. Nav noslēpums, ka ar katru gadu palīgstrādnieku un sezonas strādnieku piesaiste lauksaimniecības darbos kļūst aizvien sarežģītāka. Šo darba roku pieejamības trūkums un pieaugošās izmaksas lauksaimniecības industrijā ir viens no galvenajiem turpmākas izaugsmes un pat izdzīvošanas izaicinājumiem, gan Latvijā, gan Eiropā.

Augu veselības diena Botāniskajā dārzā

Starptautiskās Augu veselības dienas ietvaros, uz Latvijas Universitātes Botānisko Dārzu aicināti skolēni. 12.maijā laikā no plkst.10:00 - 16:00 'Gurķu mājā' tiks atklāta ceļojošā izstāde "Skaistie un bīstamie augu kaitnieki", tiks prezentēta aktivitāšu grāmata bērniem "Veseli augi, vesela planēta" un būs iespēja līdzdarboties dažādās aktivitātēs.
Pasākums noris sadarbībā ar Valsts Augu aizsardzības dienestu.

Vēlama skolēnu klašu iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pastu Ilze.donova@lu.lv vai, zvanot 26622537.

28.02.2023.|Tiešsaistē|Projekta “Vienotas kokmateriālu plūsmas pārvaldības atbalsta sistēmas izstrāde efektīvākai mežsaimniecības attīstībai Latvijā” noslēguma vebinārs

28.02.2023. plkst. 14.00 notiks 16.1. projekta “Vienotas kokmateriālu plūsmas pārvaldības atbalsta sistēmas izstrāde efektīvākai mežsaimniecības attīstībai Latvijā” noslēguma vebinārs.

Vebināra programma:

  • -Prezentācija
  • -Diskusija

Aicinām pieteikties dalībai sanāksmē, aizpildot pieteikuma formu: https://ej.uz/projektavebinaru

Tiešsaistē|24.02.2023|Tikšanās projekta "Olbaltumvielu atgūšana no lauksaimniecības atlikumiem izmantojot insektus un jauna aprites cikla izveide" ietvaros

24.februārī, no plkst.14:00-15:00, projekta "Olbaltumvielu atgūšana no lauksaimniecības atlikumiem izmantojot insektus un jauna aprites cikla izveide" ietvaros tiek organizēta tiešsaistes tikšanās.

Plānotā programma:
14:00-14:05 - EIP SANĀKSMES ATKLĀŠANA

EVIJA PUDĀNE – BDR Cleantech Latvia izpilddirektore

14:05 – 14:20 - LAUKSAIMNIECĪBAS ATLIKUMU IEDALĪJUMS UN TO NOZĪME PROJEKTĀ
KĀRLIS SAMS – SIA”Biomund” īpašnieks, tehnoloģijas attīstītājs

13.12.Eiropas Inovācijas partnerības lauksaimniecības ražīguma un ilgtspējai darba grupas “Insektu audzēšana Latvijā” 1. sanāksme|Zoom vide

CLEANTECH LATVIA projekta “Olbaltumvielu atgūšana no lauksaimniecības atlikumiem izmantojot insektus un jauna aprites cikla izveide” ietvaros, 2022. gada 13. decembrī, plkst. 13:00-14:30, organizē tiešsaistes Eiropas Inovācijas partnerības lauksaimniecības ražīguma un ilgtspējai darba grupas “Insektu audzēšana Latvijā” 1. sanāksmi.

Pieteikšanās līdz 13.decembrim šeit.

Lapas

Subscribe to RSS - Rīga