Rīga

13.12.2023.|Tiešsaistes tikšanās "Kukaiņu perspektīvas Eiropā un to iedarbība uz mājputniem"

Projekta “Olbaltumvielu atgūšana no lauksaimniecības atlikumiem izmantojot insektus un jauna aprites cikla izveide” ietvaros, 13.12.2023. no plkst. 14.00 līdz 15.00 tiešsaistē tiek organizēta tikšanās “Kukaiņu perspektīvas Eiropā un to iedarbība uz mājputniem”.

Pasākumā programma:

14:00 – 14:05 - EIP sanāksmes atklāšana - Evija Pudāne – BDR Cleantech Latvia izpilddirektore;

14:05 – 14:20 - Kukaiņu perspektīvas Eiropā - Kārlis Sams – SIA ”Biomund” īpašnieks, tehnoloģijas attīstītājs;

Tiešsaiste | Insekti lauksaimniecībā: Nākotnes iespējas un normatīvie akti

20. oktobrī, plkst. 13.00, Eiropas Inovāciju Partnerības darba grupas projekts "Olbaltumvielu atgūšana no lauksaimniecības atlikumiem izmantojot insektus un jauna aprites cikla izveide" rīko tiešsaistes sanāksmi, kurā galvenie runātāji būs Kārlis Sams no SIA Biomund un Līga Villa no Zemkopības ministrijas.

Šeit pieejama saite ar zoom reģistrāciju sanāksmei.

Join Zoom Meeting

Rīga | Zoom | Projekta "Inovatīvu risinājumu izpēte un jaunu metožu izstrāde efektivitātes un kvalitātes veicināšanai Latvijas siltumnīcu sektorā [IRIS]" noslēguma seminārs

Siltumnīcās notiekošie procesi ir ļoti sarežģīti un savstarpēji saistīti, kas atkarīgi no tajās audzējamām kultūraugiem, to šķirnes īpatnībām, iekšējā un ārējā klimata, apgaismojuma,apputeksnēšanas, laistīšanas, kvalitātes, energoefektivitātes, ražības, efektīvas un videi drošas augu aizsardzības u.c. šo sistēmu parametriem.

Rīgā|Projekta "Mūsdienīga briežu, pilna cikla bioekonomikas bezatlikumu pārstrāde ar gala produktu - izejvielu ar augstu pievienoto vērtību pārtikas, kosmētikas un farmācijas industrijai iegūšanai" rezultātu seminārs

Aicinām piedalīties projekta "Mūsdienīga briežu, pilna cikla bioekonomikas bezatlikumu pārstrāde ar gala produktu - izejvielu ar augstu pievienoto vērtību pārtikas, kosmētikas un farmācijas industrijai iegūšanai" rezultātu prezentācijas seminārā!

Trešdien, 2023.gada 2.augustā
Norises vieta: Rīga, Jelgavas iela 1, Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultāte, 702.telpa
Laiks: 10:00 – 16:00

 

15.–25.08. | mācības "Klimata pārmaiņu un Eiropas Zaļā kursa ietekme uz integrēto augļkopību Latvijā" | praktiskās nodarbības Slovākijā

Biedrība “Latvijas lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības kamera” izsludina pieteikšanos mācību kursam “Klimata pārmaiņu un Eiropas Zaļā kursa ietekme uz integrēto augļkopību Latvijā (t.sk. augu aizsardzības līdzekļu izmantošana, kooperācijas iespējas, viedā un videi draudzīgā saimniekošana)” Rīgas plānošanas reģionā.

Aicinām pieteikties dalībai starptautiskajā pārtikas ražotāju izstādē RIGA FOOD 2023!

Augšdaugavas novads tiks pārstāvēts starptautiskajā pārtikas ražotāju izstādē “Riga Food 2023”, kas norisināsies no 7. līdz 9. septembrim Rīgā, Ķīpsalā. Izstādes rīkotāji uzsver, ka “Plašākā pārtikas izstāde Baltijas valstīs “Riga Food” ik gadu iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem.

Lapas

Subscribe to RSS - Rīga