Krāslavas novada tūrisma uzņēmēju tikšanās

Šī gada janvārī notika ikgadējā Krāslavas novada tūrisma uzņēmēju kopsapulce, kas katru gadu tiek rīkota kādā no novada tūrisma mītnēm.

Šogad bija 22 dalībnieki, kuri pulcējās viesmīlīgajā atpūtas kompleksā „Dridži”, Skaistas pagastā. 
Uzņēmēji tika iepazīstināti ar Krāslavas novada TIC darbību iepriekšējā gadā, statistikas datiem, izvirzītajiem mērķiem, pasākumiem 2013. gadam un jaunumiem Krāslavā, novadā un reģionā. Tūrisma uzņēmēji informēja par savu uzņēmumu darbību, veiksmēm un sarežģījumiem. Jāsecina, ka tūrisma nozare novadā veiksmīgi attīstās, un 2012.gads kopumā ir bijis veiksmīgāks par iepriekšējiem.

Labākais šajos pasākumos - tā ir iespēja mūsu tūrisma cilvēkiem satikties, aprunāties, uzzināt, kādi jaunumi kaimiņam vai kolēģim novada otrā malā, padalīties pieredzē, gūt jaunas idejas. Apspriežot informāciju ikgadējam Krāslavas novada tūrisma bukletam, kur būs informācija par novada un pilsētas tūrisma piedāvājumu, kā arī lielākā daļa naktsmītņu, radās ideja, ka labāk ir vienreiz redzēt, nekā daudzreiz lasīt bukletā. Tāpēc pavasarī tiek plānots divu dienu ceļojums pa Krāslavas novada naktsmītnēm, interesantām saimniecībām, amatnieku darbnīcām un citiem tūrisma objektiem. Ceļojumā tūrisma uzņēmēji labprāt redzētu ne tikai savus kolēģus, bet arī novada pašvaldības un pagastu vadītājus. Lauku tūrisms dod papildu ieņēmumus, turklāt lauku tūrisma industrija paplašina klientu loku virknei citu pakalpojumu sniedzēju: degvielas uzpildes stacijām, veikaliem, kafejnīcām. Pieredzes apmaiņas brauciens veicinātu savstarpēju sadarbību, pieredzes un informācijas apmaiņu, kas palīdzētu veidot jaunus tūrisma produktus, kā arī sniegtu ierosinājumus TICam tūrisma jomas attīstīšanā.

Krāslavas novada TIC

Pievienot komentāru