Uzņēmējdarbība

ZM sadarbībā ar LLKC Valsts Lauku tīkla aktivitāšu ietvaros 2014. gada vasarā organizē reģionālās konferences lauksaimniekiem „Esi informēts un ražo laukos”.

25.04.2024IKuldīgaI Uzņēmēju brokastis

Novada uzņēmēj, 25. aprīlī 9.30-14.00 esi aicināts piedalīties Uzņēmēju brokastīs un uzzināt vairāk par digitalizācijas un inovāciju iespējām un nozīmi mūsdienās – kāpēc tas ir nepieciešams, kā tā var palīdzēt optimizēt procesus uzņēmējdarbībā un veicināt produktivitāti tieši Tavā uzņēmumā, kā arī par to, kāds atbalsts pieejams šo procesu ieviešanai. Pasākums norisināsies Kuldīgas Adatu fabrikā, Kalpaka ielā 4.

Informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” aprīļa numurā plašāk stāstām par konkursa “Laukiem būt!” finālu un iepazīstinām ar uzvarētāju idejām.

Ar ko jums asociējas oranžā krāsa – ar burkāniem, ar pīlādžiem, ar ķirbjiem? Ogrē šobrīd oranžā ir lapsu krāsa, “Lapsu Mājas siera” krāsa.

Pēdējo gadu notikumi ne vienam vien lika padomāt par pārcelšanos uz laukiem. To lika gan ekonomiskie, gan ekoloģiskie, gan drošības apstākļi. Viena lieta – iegādāties vai mantot īpašumu, otra – kā ar to visu tikt galā.

Madonas novada Sausnējas pagasta Jaunkņapēnos saimnieko Valters Pundurs – kopš 2012. gada, kad pārņēma no savas sievas Līgas omes Veltas Ārijas Bērziņas viņas nomas zemes un 10 aitu ganāmpulku.

Konkursā “Laukiem būt!”, ko lauku jauniešu uzņēmējdarbības atbalstam jau divpadsmito gadu rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC), šogad galvenās balvas ieguva biznesa idejas par piedevām ēdienu gatavošanai, mērcēm un sausajām garšvielām; digitālas mācību platformas i

Izsludināta LEADER projektu konkursa 1. kārta uzņēmējdarbībai Rēzeknes novadā

Biedrība “Rēzeknes novada partnerība” izsludina atklāta LEADER projektu iesniegumu konkursa pieteikšanās 1. kārtu uzņēmējdarbības projektiem ar kopējo publisko ELFLA finansējumu 600000 EUR.

Pieteikumu iesniegumu pieņemšanas termiņš kārtai ir no 2024. gada 30. aprīļa līdz 2024. gada 30. maijam. Lauku atbalsta dienesta (LAD) www.lad.gov.lv Elektroniskās pieteikšanas sistēmā https://eps.lad.gov.lv/login.

24.04.2024|Krāslavas birojs| "Aktualitātes ES un Valsts likumdošanas jomā lauku teritoriju uzņēmējiem un iedzīvotājiem"

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Krāslavas birojs 24.04.2024,plkst. 10:00, aicina uz bezmaksas informatīvo semināru –
Aktualitātes ES un Valsts likumdošanas jomā lauku teritoriju uzņēmējiem un iedzīvotājiem.

Programmā: Tiešmaksājumi, agrovides pasākumi, ekoshēmas. Ieteikumi piesakot 2024. gada ģeotelpisko pieteikumu!
LLKC - par konsultantu sniegto atbalstu.

Lektori: Ināra Lukaševiča (Dienvidlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja)

Aivars Znotiņš (LAD Dienvidlatgales RLP TM nodaļas vadītājs)

Lapas

Subscribe to RSS - Uzņēmējdarbība