|"Laukiem Būt!" mācību un konkursa informatīvā diena Gulbenē

Datums: 
6. Oktobris, 2023
Reģions: 
Vieta: 
SIA LLKC Gulbenes birojs

Informatīvā diena, kas notiks 26 LLKC birojos, ir lieliska iespēja uzņēmīgiem un zinātkāriem jauniešiem saprast, vai un kā vēlmei īstenot savu biznesu laukos var gūt atbalstu un iedrošinājumu, izmantojot piedāvātās mācības un noslēguma konkursu ar naudas balvām.
Mācības paredzētas no oktobra līdz novembrim, daļēji klātienē birojos visā Latvijā, daļēji attālināti tiešsaistes platformā ZOOM. Sešas mācību dienas sadalītas pa 1 dienai nedēļā, lai jaunieši tās varētu apvienot ar darbu vai studijām.
Mācību tēmu loks ļoti plašs – sevis kā uzņēmēja apzināšanās, idejas ģenerēšana un attīstība, uzņēmējdarbības pamati, aktuālie finansējuma piesaistīšanas instrumenti laukos, biznesa plāns kā idejas attīstības pamats, finanšu plānošana, tirgus analīze, mārketings un reklāma, prezentēšanas prasmes, pārdošana u. c. tēmas, kas ir būtiskas jaunajam uzņēmējam. Jaunieši, kuri mācību noslēgumā veiksmīgi prezentēs savu biznesa ideju, varēs startēt arī biznesa ideju konkursā “Laukiem būt!” un cīnīties par naudas balvām.

O.Kalpaka 27, Gulbene, LLKC birojā 6.oktobrī,
sāksim plkst.10:00,
Pasākuma "Laukiem Būt!" atklāšanas uzruna no LLKC Lauku attīstības nodaļas.Jauno uzņēmēju praktiskā ceļveža prezentācija.
Informācija par VKLPT aktivitātes “Atbalsts uzņēmējdarbības veicināšanai lauku teritorijās” norisi, konkursa pieteikuma nosacījumiem. Pieteikuma anketu aizpildīšana.
Pieredzes stāsts par mācībām ''Laukiem būt''.

Kontaktinformācija: 
Rasa Medne, 28654368, e-pasts rasa.medne@llkc.lv
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
laukiem_bus_afisa.png1.1 MB
Kategorija: 
Lauku tīkls
Reģions filtram: