LIAA Rēzeknes biznesa inkubators piesaka jaunu dalībnieku uzņemšanu

Datums: 
1. Marts, 2023 līdz 20. Marts, 2023
Reģions: 
Vieta: 
LIAA Rēzeknes inkubators

Ar saukli “Tava komanda startam” Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2023. gada pavasara uzņemšanu pirmsinkubācijas programmā. No 1. līdz 20. martam sešu mēnešu apmācību programmā kopumā tiks uzņemti 250 biznesa ideju autori, bet Rēzeknes biznesa inkubatorā paredzēts uzņemt 15 jaunus dalībniekus. No 2017. gada līdz šim brīdim šo programmu apguvuši jau 2986 biznesa ideju autori.
Visi interesenti, kas vēlas apgūt uzņēmējdarbības pamatus bez maksas un spert pirmos soļus sava biznesa attīstībā, tiek aicināti piedalīties Rēzeknes biznesa inkubatora informatīvajos pasākumos 1. un 3. martā vai pieteikties uz individuālajām konsultācijām, lai iepazītos ar programmas norisi un saņemtu informatīvu atbalstu pieteikuma aizpildīšanai. Aicinām sekot līdzi pasākumu aktualitātēm LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora sociālajos tīklos vai pieteikties uz konsultāciju, rakstot uz rezekne@liaa.gov.lv vai zvanot 62401095.

LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora gaida pieteikumus no Rēzeknes, Rēzeknes novada, Balvu novada un Ludzas novada biznesa ideju autoriem.

Latvijā darbojas 11 LIAA biznesa inkubatori un to mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts "Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators".

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv

Par pirmsinkubācijas programmu: https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ

Kontaktinformācija: 
rezekne@liaa.gov.lv vai zvanot 62401095
Reģions filtram: