Konference “Apzināta virzība ilgtspējīgai kooperācijai”

Datums: 
16. Decembris, 2021

Aizvien aktuālākam kļūstot jautājumam par kooperāciju dažādās lauksaimniecības nozarēs, aicinām 16. decembrī piedalīties konferencē “Apzināta virzība ilgtspējīgai kooperācijai”, kuru Valsts Lauku tīkla (VLT) pasākumu ietvaros rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) sadarbībā ar  Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociāciju (LLKA).

Konference no pulksten 10.00 būs skatāma vietnē www.laukutikls.lv, kā arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Facebook vietnē: /LLKCOzolnieki

Kāda ir maģiskā formula, kas veido biedros ticību kooperatīvam, vienlaikus radot iesaisti un noturību ilgtermiņā? Par to runās un savā pieredzē dalīsies Agnese Cimdiņa, pētniece, biznesa antropoloģe, padziļināti pētījusi uzņēmējdarbību ilgtspējas kontekstos, Vladimirs Kuzmins, Adizes institūta Latvijā sertificēts partneris – par dažādības vadību, saimniecības, inovācijas un reģionālo attīstību, bet pakalpojumu kooperatīva vadītājs no Īrijas Peter Byrne dalīsies praktiskā pieredzē par ilgtspēju kooperatīva ikdienā.

Konferences otrā daļa veltīta kooperatīva patiesās vērtības apzināšanai, turklāt dažādās dimensijās – ekonomiskā, vides, sociālā. Par jaunajiem izaicinājumiem, kas sagaida pārtikas ražotājus, un kooperāciju kā drošu platformu,  uz kuras justies stabili un attīstīties pārmaiņu laikos, runās – Iveta Grudovska, Zemnieku saeimas Lauksaimniecības eksperte,  Liis Tuur (Igaunija), AS "E-piim Tootmine" attīstības vadītājs,  Dzintars Vaivods, LLKC,  Spolly projekts. 
 
Katra konferences daļa tiks noslēgta ar diskusiju, kurā praktiķi dalīsies savās pārdomās par dzirdēto. Diskusiju dalībnieki: Egīls Seņkāns, LPKS Piena ceļš dibinātājs un valdes loceklis un  AS "E-piim Tootmine" biedrs, Aiga Grasmane, MPKS "Mežsaimnieks" padomes locekle, Raitis Rodiņš, KS “Ekoloģisks.lv” valdes priekšsēdētājs, Indulis Jansons, LLKA valdes priekšsēdētājs, Zinta Jansone, KS VAKS komercdirektore, Andris Krogzems, KS “Bio Berries Latvia” mārketinga un pārdošanas vadītājs, Inguna Zukure, LPKS "Rūjienas oga" valdes priekšsēdētāja vietniece.
 
Piedāvājam iepriekš pieteikties dalībai konferencē, lai saņemtu saiti uz konferenci e-pastā: www.mitto.me/-registracija-konferencei-kooperacija-ilgtspejas-pamats/register
 
Plašāka informācijaVLT eksperte Agnese Radžele-Šulce, agnese.radzele@llkc.lv, tālr. 26383067.

 

Kontaktinformācija: 
agnese.radzele@llkc.lv
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
16.12.2021_programma_6.pdf1.18 MB
Kategorija: 
Lauku tīkls
Reģions filtram: