Rudens tirgus "Lobs lobam" Maltā

Datums: 
29. Septembris, 2018
Reģions: 
Vieta: 
Maltas pagasts

Katru gadu septembra nogalē Malta aicina uz tradicionālo rudens gadatirgu, kura nosaukumā ietverts senais Maltas vārds – Borovaja. Tirgū varēs ne tikai iepirkties, bet arī atpūsties, baudot dažādus kultūras un izzinošos pasākumus.

No plkst. 10.00 pasākuma koncertprogrammā piedalīsies kapela “Malta”, ansamblis “Kalinuška” un senioru ansamblis “Liepas”. Darbīgās saimnieces aicinās iepazīties un novērtēt Latgales kulinārā mantojuma vērtības – kāpostu skābēšanu pēc senču tradīcijām un svaigu kāpostu zupas vārīšanu uz ugunskura.

Arī bērniem būs savas izklaides – vizināšanās ar poniju un no plkst. 11.00 „Rudens raganiņas” aicinās bērnus uz rudenīgām aktivitātēm „Rudens labirints”.

No plkst.10.00 Maltas kultūras nama zālē visi interesenti aicināti uz Veselības veicināšanas dienu, kas notiek projekta „Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā”. Tajā varēs noklausīties dažādu medicīnas speciālistu lekcijas, uzdot jautājumus, savukārt saimniecība „Grunduļi” no Ciblas novada Līdumnieku pagasta piedāvās pašdarinātus gardumus – fantastiski skaistas un garšīgas konfektes, kā arī citus saldos un sāļos našķus no veselīgām sastāvdaļām – ābolu sula, žāvēti augļi, rieksti, rudzu milti, ķimenes, olīveļļa, lauku olas u.c

No plkst. 10.00 līdz plkst. 13.00 lauku labumus varēs iegādāties tirdziņā “Lobs Lobam”.

Informāciju par pieteikšanos tirgošanai varat saņemt zvanot pa tālruni 26117782 (Elīna Prusaka) un/vai Rēzeknes novada mājas lapā www.rezeknesnovads.lv. Pieteikumus sūtīt uz e-pastu info@malta.lv.

Kontaktinformācija: 
Sanita Zunda
Reģions filtram: