Informatīvā diena Krāslavā SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Krāslavas KB Valsts Lauku tīkla ietvaros plānoto piecu dienu apmācību pasākumā “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”

Datums: 
7. Oktobris, 2016
Reģions: 
Vieta: 
Krāslava

Piektdien, 2016. gada 7. oktobrī plkst. 10:00 (līdz plkst. 13:25) Krāslavā, Skolas ielā 9 ( 3. stāvā, zālē) notiks informatīvā tikšanās par SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Krāslavas KB Valsts Lauku tīkla ietvaros plānoto piecu dienu apmācību programmu “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”.
Mācības notiks Krāslavā un tās tiek plānotas 2016. gadā oktobra un novembra mēnešos To mērķis ir attīstīt jauniešu zināšanas, pieredzi un kompetences, kas nepieciešamas savas uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstīšanai, veicinot lauku attīstību, kā arī uzturēt lauku jauniešu motivāciju, sniedzot iespēju realizēt ar uzņēmējdarbību nesaistītas sabiedriskas aktivitātes savā reģionā.
Pasākuma dalībnieki ir jaunieši vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kuri vēlas iegūt teorētiskas un praktiskas zināšanas par uzņēmuma veidošanu, uzsākt īstenot vai attīstīt savu uzņēmējdarbības ideju laukos (ārpus lielajām pilsētām), vai īstenot ar uzņēmējdarbību nesaistītu sabiedrisku aktivitāti kādā no Latvijas lauku reģioniem.
Apmācības ir bezmaksas. Dalībniekus skaits ierobežots.
Informatīvās tikšanās laikā būs iespēja vairāk uzzināt par apmācībām „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” un ar to saistīto ideju konkursu “Laukiem Būt!”, kā arī iegūt citu aktuālu informāciju, kas var noderēt jaunajiem uzņēmējiem.
Pieteikties un iegūt papildus informāciju ir iespējams pie Terēzes Brazevičas (tālr. 26320141, e-pasts: tereze.brazevica@llkc.lv).

Kontaktinformācija: 
Terēze Brazeviča, mob. tel. nr. 26320141, e-pasta adrese tereze.brazevica@llkc.lv
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
afisa.doc592 KB
Kategorija: 
Lauku tīkls
Reģions filtram: