LLKC Rēzeknes un Ludzas biroji rīko atvērto durvju dienas

GalerijaPrint

Rēzeknes un Ludzas konsultāciju biroji rīko atvērto durvju dienas tiešsaistē. Rēzeknē pasākums norisināsies 30. martā, bet Ludzā – 31. martā. Pasākuma mērķis ir sniegt individuālas konsultācijas esošajiem mazo saimniecību īpašniekiem, kuri plāno saimniecības attīstību, un potenciālajiem mazo saimniecību īpašniekiem.

Sekmīgas saimniekošanas rezultāts mērāms ne tikai nopelnītajā  naudā, kas nodrošina īpašnieka un viņa ģimenes iztiku, bet arī paša īpašnieka gandarījumā par paveikto un savas saimniecības attīstības līmeņa pozitīvā novērtējumā.  Vienmēr aktuāls ir jautājums – vai es spēju saimniekot vēl efektīvāk, vai es gribu un varu attīstīt un pilnveidot savu saimniecību? Lai sniegtu pozitīvas atbildes uz šiem jautājumiem, svarīgas nav tikai ieguldītā fiziskā darba stundas. Svarīgi ir nepārtraukti mācīties un zināt, analizēt un saprast, meklēt risinājumus un noteikt uzdevumus mērķu sasniegšanai. Ko darīt, kā rīkoties, ja māc šaubas, ja pietrūkst pieredzes vai zināšanu. Jāmeklē risinājumi, piebilstot, ka vispirms jābūt izpratnei, vēlmei un gribai to darīt.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs ikdienā risina ļoti daudzus jautājumus, kuri aktuāli lauku cilvēkiem. Jomas ir dažādas, un cilvēki ir dažādi. Gadu gaitā strādāts ar ļoti daudzām saimniecībām. Lai iedziļinātos, izvērtētu, saprastu, nepieciešams laiks un klienta ieinteresētība. Vairāku sarunu laikā abpusēji izkristalizējas virziens, kādā saimniecībai jāstrādā, tiek apzināts un saprasts, kāda palīdzība un  pakalpojumi nepieciešami. Lielākoties tās ir mazās saimniecības  ar ļoti maziem ražošanas un finanšu resursiem. Bieži vien šīs saimniecības ir kā ģimenes papildu ienākumu avots.  Ir pamatots prieks un gandarījums par tiem, kuri ir attīstījušies un nostabilizējušies, pateicoties savam gribasspēkam, neatlaidīgam darbam un patiesai interesei un patikai pret savu darbu.

Rēzeknes un Ludzas konsultāciju biroju konsultanti aicina cilvēkus būt atvērtiem, drošiem, spējīgiem izrunāt problēmas. Pieredze rāda, ka reizēm vajag tikai iedrošinājumu, kādu ieteikumu, lai gūtu pārliecību par iecerētā virziena pareizību. Būtiski nepalikt vienam, īpaši šajā “attālinātajā laikā”, kurš uzlicis pamatīgu pārbaudījumu sabiedrības izpratnei par lietu kārtību.

Tāpēc, ja plānojat uzsākt saimniekošanu, bet jūtat, ka nepieciešams plecs, uz kura atbalstīties, vai padoms, kurā ieklausīties, ir vērts griezties pēc profesionālas palīdzības interesējošās jomās. LLKC speciālisti var palīdzēt! Tā kā šogad atvērto durvju dienās nav iespējams interesentus uzņemt klātienē, Rēzeknes un Ludzas konsultāciju biroji rīko atvērto durvju dienas tiešsaistē. Rēzeknes konsultāciju birojā pasākums norisināsies 30. martā, bet Ludzas konsultāciju birojā – 31. martā.

Aicinām ikvienu interesentu pieteikt savu dalību pasākumā telefoniski, vai rakstot e-pastā:

Mūsu speciālisti ir sasniedzami arī attālināto konsultāciju laikā, un mēs no sirds cenšamies palīdzēt ne tikai atvērto durvju dienās, bet katru dienu!

Foto galerija: 

Pievienot komentāru