Iznācis “Lauku Lapas” jūlija numurs

Informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” jūlija numurā mūsu augkopības speciālisti raksturo situāciju laukos pēc ilgstošā  sausuma perioda un tā potenciālo ietekmi uz gaidāmo ražu, kā arī informējam par Zemkopības ministrijas paredzētajiem atvieglojumiem, sniedzot palīdzību sausuma negatīvo seku pārvarēšanai.

Grāmatvedības sadaļā – par  grozījumiem likumā “Par nodokļiem un nodevām”, kā arī par to, ka kapitālsabiedrībām tiks vienkāršots reorganizācijas process.

Labās pieredzes stāsti: par zemnieku saimniecību “Kaļķi” Jēkabpils novadā, ģimenes dārzniecību “Lieloga” Cēsu novadā un mini zoo “JuRita” netālu no Daugavpils.

Dārzkopjiem – galvenie neveiksmju cēloņi nezāļu apkarošanā, un kā tos novērst.

Mežsaimniecības sadaļā: ierobežojumi visā Latvijā mizgrauža izplatības ierobežošanai, jo situācija, salīdzinot ar pagājušo gadu, kļuvusi bīstamāka.

Rubrikā “Briseles gaiteņos”: piešķir 430 miljonus ES lauksaimniekiem, kuru darbību ietekmējuši nelabvēlīgi apstākļi; samazinās mēslošanas līdzekļu patēriņš ES, tajā skaitā Latvijā un esam piektajā pozitīvajā pozīcijā u. c.

Kā vienmēr, tiek publicēts kalendārs ar svarīgākajiem datumiem, kurus lauku uzņēmējs nedrīkst aizmirst  nākamajā mēnesī.

Lauku Lapa Nr. 7 (220)

Dace Millere,
izdevuma “Lauku Lapa” redaktore

Pievienot komentāru