Diskusija “Kā stiprināt labbūtību lauku telpā?”

Datums: 
18. Oktobris, 2023
Nozare: 

Viens no Eiropas Savienības Kopējās lauksaimniecības politikas Stratēģiskā plāna uzdevumiem ir labbūtības stiprināšana lauku telpā. Lai izprastu, kādi tieši ir tās elementi, kas ļautu mazināt atšķirības starp lauku un pilsētas iedzīvotāju dzīves kvalitāti, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) rīko diskusiju “Kā stiprināt labbūtību lauku telpā?”.

Diskusijai 18. oktobrī no pulksten 10.00 līdz 15.30 sekot līdzi varēs tiešsaistē: www.laukutikls.lv, kā arī LLKC Facebook kontā.

Mārtiņš Cimermanis, LLKC valdes priekšsēdētājs: “Daudzos dokumentos laukus saucam kā par nacionālo interešu telpu, tā par dzīves un ražošanas telpu. Taču ļoti maz tajos kopā ir likti tādi lauku attīstības indikatori kā lauksaimniecība, nodarbinātība, mežsaimniecība, apdzīvotība, zivsaimniecība. Konferencē mēģināsim vienā veselumā salikt to, kas veido lauku telpu, izprast, kā līdzsvarot lauku un pilsētas telpu. Jāsaprot arī, uz ko tiecamies ne vien, runājot par ražību lauksaimniecībā, bet arī par apdzīvotību, biznesa attīstību ārpus urbānās vides, infrastruktūru un loģistiku.”

Pasākuma programma ŠEIT

Kontaktinformācija: 
Zanda Dimants-Svilpe, 26135858
Reģions filtram: