Lauku telpa

Zemkopības ministrija (ZM) sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru 2022. gada rudenī organizēja reģionālo konferenču ciklu par Kopējo lauksaimniecības politiku (KLP) Latvijā no 2023. gada.

Eiropas Savienība ir uzsākusi debates par lauku apvidu nākotni un to lomu mūsu sabiedrībā. Aicinām aicinām aktīvi piedalīties dokumenta izstrādē, sniedzot savu viedokli.

16.04.24 Informatīvs seminārs ZOOM vidē -Dārzs un siltumnīca aizņemtam cilvēkam

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra"
Valmiera birojs rīko informatīvu semināru ZOOM vidē
16. aprīlī plkst. 17.00.
Dārzs un siltumnīca aizņemtam cilvēkam.
Tēmas-
Kā veidot pašpietiekamu dārzu? Dzīvas un auglīgas augsnes veidošana dārzeņu audzēšanai. Kā dabīgā veidā atgriezt augsnē iznestās barības vielas. Dārzeņus audzēšana mulčētās dobēs. Kartupeļu audzēšana salmos. Kā izvēlēties siltumnīcai atbilstošāko vietu labāko

10.04.2024./ Informatīvais seminārs Virešos "Aktualitātes ES un Valsts likumdošanas jomā lauku teritoriju uzņēmējiem un iedzīvotājiem"

SIA LLKC Alūksnes KB sadarbībā ar Mežu konsultāciju pakalpojumu centru organizē informatīvu semināru lauksaimniekiem un mežsaimniekiem par aktuālāko ES un Valsts atbalsta pasākumos un mežu apsaimniekošanā.

Eiropas Komisija strādā pie priekšlikumiem samazināt slogu, kas gulstas uz lauksaimnieku pleciem, Komisija sāk tiešsaistes aptauju, lai tieši apkopotu ES lauksaimnieku viedokļu

Biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA” izsludina pirmās kārtas projektu iesniegumu pieņemšanu

Biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA” izsludina pirmās kārtas projektu iesniegumu pieņemšanu Kopējās lauksaimniecības politikas stratēģiskā plāna 2023.–2027. gadam intervencē “Darbību īstenošana saskaņa ar vietējās attīstības stratēģiju, tostarp sadarbības aktivitātes un to sagatavošana” (LA19) aktivitātē "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas".
Projektu iesniegumu pieņemšanas laiks: 2024. gada 15. aprīlis – 2024. gada 15. maijs

Nesen kopā ar Latvijas Zemnieku federāciju izdevās paviesoties mūsu  skandināvu kaimiņvalstī, nelielās apdzīvotās vietās. Zviedrijas dienvidaustrumu daļā Rātvikas  lauksaimniecības ģimnāzija-skola darbojas kā kopīgs izglītības un pašvaldības uzņēmums.

Lapas

Subscribe to RSS - Lauku telpa