Rēzekne | Konkurss “Rēzeknes novada Jaunatnes Gada balva 2020″

Datums: 
19. Februāris, 2021
Reģions: 
Vieta: 
Rēzeknes novads
Nozare: 

Lai izceltu un godinātu tos Rēzeknes novada jaunatnes lietu speciālistus, jaunatnes darbiniekus un jauniešus atbalstošās organizācijas, kuras ar savu veikumu 2020. gadā ir mainījušas novada jauniešu ikdienu, kā arī lai apzinātu aktīvākos un talantīgākos Rēzeknes novada jauniešus un veicinātu jauniešu iniciatīvu un līdzdalību novada sabiedriskajā dzīvē, Rēzeknes novada Izglītības pārvalde izsludina pieteikšanos konkursam “Rēzeknes novada Jaunatnes gada balva”.

Labākos un aktīvākos ir iespēja pieteikt kādā no deviņām nominācijām:

GADA SKOLĒNS

GADA BRĪVPRĀTĪGAIS

GADA JAUNAIS SPORTISTS

GADA JAUNAIS MĀKSLINIEKS

GADA JAUNATNES DARBINIEKS

JAUNATNEI DRAUDZĪGĀKĀ PAGASTA PĀRVALDE

GADA JAUNIEŠU ORGANIZĀCIJA

GADA SKOLĒNU MĀCĪBU UZŅĒMUMS

GADA AKTĪVĀKAIS JAUNATNES PAGASTS

Rēzeknes novada gada balvas nominācijām, var tikt pieteikts jebkurš Rēzeknes novada jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem, Rēzeknes novada vidusskolu skolēnu mācību uzņēmums vai jauniešu organizācija.

Nominācijā „Gada jaunatnes darbinieks” var pieteikt novada pagastu jauniešu centru vadītājus, jaunatnes darbiniekus un jaunatnes lietu speciālistus, kas ir snieguši atbalstu jauniešiem iniciatīvu realizēšanā, savukārt nominācijā “Jaunatnei draudzīgākā pagasta pārvalde”, var pieteikt kādu no 25 Rēzeknes novada pagastu pārvaldēm, kura 2020. gadā ir palīdzējusi īstenot vietējo jauniešu idejas vai attīstīt viņu talantus un prasmes, sniedzot nepieciešamo atbalstu.

Pieteikumus nominācijām var iesniegt jebkurš Rēzeknes novada iedzīvotājs vecumā no 13 gadiem, kā arī jebkura Rēzeknes novada juridiska persona, t.sk., pašvaldības iestādes un nevalstiskās organizācijas.

Pieteikumi Rēzeknes novada Jaunatnes gada balvas nominācijām jāiesniedz līdz 19. februārim. Pieteikumus iesniegt iespējams tikai elektroniski, sūtot uz e-pastu aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv.

Ņemot vērā ārkārtas situāciju valstī, Rēzeknes novada Jaunatnes gada balvas konkursa nominanti un nomināciju uzvarētāji tiks sveikti individuāli.

Sīkāku informāciju par Rēzeknes novada Jaunatnes gada balvu un pieteikuma anketas nominācijām skatīt NOLIKUMĀ.

Kontaktinformācija: 
Līga Bistrova tālr. 29121139, Aivars Mežatučs tālr. 22013477
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
jaunatnes_gada_balva_2020_nolikums.docx51.3 KB
Reģions filtram: