NVO Kurzemes atbalsta centra organizētā talka Kuldīgā

Datums: 
16. Septembris, 2017
Vieta: 
Krauļu Priedes
Nozare: 

NVO Kurzemes atbalsta centrs aicina pieteikties talkai Kuldīgas Krauļu priedēs.
2017.gada 16.septembrī plkst. 11.00 Kuldīgas Krauļu priedēs notiks Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadu biedrību un aktīvo iedzīvotāju talka.
Talka tiek organizēta kā turpinājums tradīcijai katru gadu vienā no novadiem tikties Alsungas, Kuldīgas un Skrundas biedrību un aktīvo iedzīvotāju pārstāvjiem neformālā un lietderīgā darbā – talkā. Krauļu priedes kā talkas vieta izvēlēta, lai sakoptu vienu no populārajām aktīvās atpūtas vietām Kuldīgā, kur katru gadu notiek dažādi sportiski pasākumi – skriešanas, velobraukšanas un orientēšanās sacensības.
Biedrību pārstāvji un aktīvie iedzīvotāji aicinātas pieteikties talkai līdz 12.septembrim elektroniski http://ej.uz/NVOtalka vai pie talkas koordinatorēm: Linda (tālr. 29886960) un Santa (tālr. 26595587).
Talkošanai nepieciešamie maisi un cimdi būs nodrošināti. Tāpat visi talkotāji varēs piedalīties kopīgā talkas zupas vārīšanā, iepazīt dažādas biedrības un to darbu, kā arī iesaistīties citās aktivitātes. Dalībniekiem no Skrundas un Alsungas tiks nodrošināts transports nokļūšanai uz/no Krauļu priedēm.
Kuldīgas, Alsungas un Skrundas NVO talkas tradīciju 2015. gadā aizsāka biedrība „Mobilais izglītības centrs” ar mērķi veicināt komunikāciju, informācijas apriti un sadarbību starp NVO, iedzīvotājiem un pašvaldību, kā arī veicināt labdarību, brīvprātīgo darbu un sabiedriskās iniciatīvas.
Šogad talku organizē biedrība “Kurzemes NVO atbalsta centrs” sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību un talkas norisi atbalstot arī Alsungas un Skrundas novadu pašvaldībām.
Biedrība “Kurzemes NVO atbalsta centrs” ir sabiedriskā labuma organizācija, kuras mērķis jau 19 gadus ir veicināt sabiedrības aktivitāti un līdzdalības procesu norises Kurzemes reģionā. Biedrības darbu 2017.gadā atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Kontaktinformācija: 
Linda tālr. 29886960; Santa tālr. 26595587
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
nvo_talka.png974.82 KB
Reģions filtram: