LLKC Rēzeknes birojs iepazīstinās ar novada mazajiem ražotājiem

Datums: 
25. Aprīlis, 2024

Lai iepazīstinātu ar Rēzeknes novada ražotājiem, kuri piedāvā veselīgus, pašu gatavotus produktus, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Rēzeknes birojs aizsāk jaunu tradīciju – tikšanos ar šiem ražotājiem un viņu produktu degustāciju.

Pirmā tikšanās ar saldējumu ražotāju “Soltais” notiks jau 25.aprīlī pulksten 11.00, LLKC Rēzeknes biroja telpās, Dārzu ielā 7a.
Inta Nagle, LLKC Rēzeknes biroja vadītāja: “Lai arī šī būs pirmā reize, kad birojā iepazīstināsim ar mūsu klientu produktiem, nākotnē šo ceram ieviest jau kā tradīciju, lai iepazīstinātu Rēzeknes un tuvākās apkārtnes iedzīvotājus ar produkciju, kas pieejama tepat Latgalē. Tas palīdzētu atbalstīt gan vietējos uzņēmējus, gan ikdienas galdā iekļaut patiesi veselīgu produkciju.”
Saldējumu “Soltais” ražo Karīna Adijāne no Lendžiem. Pasākumā viņa dalīsies ar savu pieredzi uzņēmējdarbības uzsākšanā un saldējuma ražošanā. Būs iespēja nogaršot ne vien saldējumu, bet arī iegādāties svaigo sieru ar dažādām garšām un konditorejas izstrādājumus. “Es lepojos ar dabīgu produktu, kas nāk ar mīlestību no laukiem un ticu, ka īstas garšas baudījums slēpjas vienkāršībā un dabas bagātībā, ko sniedz mūsu pašu zeme,” uzsver Karīna Adijāne.
Vairāk par Karīnas Adijānes produkciju: https://www.facebook.com/soltais.laukugardums, kā arī Instagram: @soltais.gardums

Plašāka informācija:
LLKC Rēzeknes birojs
Tālrunis: 26524227

Kontaktinformācija: 
Sanita Geduševa, tālr.nr.26524227, sanita.geduseva@llkc.lv
Kategorija: 
LLKC
Reģions filtram: