Dundagas nov. | Lauka diena par bioloģisko graudaugu audzēšanu

Pieteikties šeit

+371
Datums: 
14. Jūnijs, 2019
Reģions: 
Vieta: 
Vīdales skola un z/s Andžaki

LLKC aicina 14. jūnijā apmeklēt lauka dienu par graudaugu audzēšanu bioloģiskajā lauksaimniecībā.

Lauka dienas sākums notiks plkst.11 Vīdales skolā, Dundagas pagastā. Sākumā LLKC augkopības konsultants Andris Skudra stāstīs par ierīkoto demonstrējumu z/s “Andžaki”, kurā pirms ziemas kviešu sējas augsnē iestrādāti pieci dažādi kaļķošanas materiāli. Pēc tam pārstāvis no AS “Dobeles dzirnavnieks” pastāstīs par bioloģisko graudu pārstrādi uzņēmumā un iepirkšanu. Pēcpusdienā dalībnieki dosies uz z/s “Andžaki”, lai apskatītu ierīkoto demonstrējumu un dalītos pieredzē par bioloģisko graudaugu audzēšanu. Par bioloģisko saimniekošanu dalīsies pieredzē arī konkursa “Sējējs-2015” bioloģiskās lauku saimniecības laureāts Vecumnieku novada z/s “Ozoli” saimnieks Andris Kalniņš.

Vīdales skolas atrašanās vieta ŠEIT 

Z/s “Andžaki” ar bioloģiskās lauksaimniecības metodēm strādā kopš 2005. gada, un tās pamatnodarbošanās ir gaļas liellopu audzēšana, šobrīd ganāmpulkā ir 34 zīdītājgovis. Precīza saimniecības atrašanās vieta: ŠEIT 

Papildu informācija un pieteikšanās: Lāsma Ozola, LLKC projektu vadītāja, e-pasts: lasma.ozola@llkc.lv; tālr. 26447400.

Demonstrējums ierīkots LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Atbalsts demonstrējumu pasākumiem un informācijas pasākumiem” ietvaros. LAD Līguma nr. LAD240118/P14. Demonstrējuma tēma: Dažādu augsnes kaļķošanas materiālu un tehnoloģiju demonstrējums un efektivitāte.

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Kontaktinformācija: 
Lāsma Ozola, e-pasts: lasma.ozola@llkc.lv, tālr. 26447400
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
programma_andzaki.pdf131.11 KB
Kategorija: 
LLKC
Reģions filtram: