Alūksnes nov. | Lauka diena par mēslošanas līdzekļu lietošanu graudaugos Vidzemes reģionā

Pieteikties šeit

+371
Datums: 
5. Oktobris, 2018
Reģions: 
Vieta: 
Saieta nams

LLKC sadarbībā ar z/s “Kadiķi M.A.”, Latvijas Zemnieku federāciju un AREI aicina apmeklēt demonstrējuma lauka dienu par dažādu mēslošanas līdzekļu lietošanu laukaugu sējumos.

Lauka diena notiks 5. oktobrī plkst. 11 Saieta namā, Mālupē, Alūksnes novadā. Dalībniekiem būs iespēja uzzināt saimniecības pieredzi graudaugu audzēšanā, iegūt informāciju par laukaugu mēslošanas efektivitātes paaugstināšanas nosacījumiem, kā arī par mikroelementu nozīmi, iepazīties ar saimniecībā ierīkoto demonstrējumu un novērtēt ziemāju sējumus.

Papildu informācija un pieteikšanās: Nikolajs Irtiševs, LLKC Alūksnes konsultāciju biroja augkopības konsultantse-pasts: nikolajs.irtisevs@llkc.lv, tālr. 29489092.

Demonstrējums ierīkots LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Atbalsts demonstrējumu pasākumiem un informācijas pasākumiem” ietvaros. LAD Līguma Nr. LAD240118/P24. Demonstrējuma tēma: “Dažādu mēslošanas līdzekļu lietošanas demonstrējums laukaugu sējumos, lietojot tos dažādās kultūraugu attīstības stadijās, dažādos Latvijas reģionos”.

Kontaktinformācija: 
Nikolajs Irtiševs, e-pasts: nikolajs.irtisevs@llkc.lv, tālr. 29489092
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
laukudienas_darbakart_aluksne.doc76 KB
Kategorija: 
LLKC
Reģions filtram: