Konference “Kā atrast vidusceļu starp e-rīkiem un cilvēku”

GalerijaPrint

Lielai daļai uzņēmumu mūsdienās jāatrod līdzsvars starp dažādu e-risinājumu attīstību, to ieviešanas un uzturēšanas izmaksām un darbinieku motivēšanu. Lai uzzinātu, kas ir e-rēķins un e-adrese, kā arī būtisko darba devējiem, kas skar nodokļu piemērošanu, aicinām piedalīties konferencē “Kā atrast vidusceļu starp e-rīkiem un cilvēku,” ko rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC).

Konference notiks tiešsaistē 06.12.2022 no pulksten 10.30 līdz 15.30 LLKC Facebook kontā, kā arī mājas lapā  href="http://www.laukutikls.lv/">www.laukutikls.lv 

Pieteikšanās dalībai konferencē līdz 5. decembrim šajā saitē: https://www.mittoevents.com/gramatvezu-konference/

Grāmatvedības konferenci LLKC rīko jau trešo gadu.

Linda Puriņa, LLKC Grāmatvedības un finanšu nodaļas vadītāja: “Noteikti esam dzirdējuši par e-rēķiniem, e-adresi, e-parakstu. Vai mūsu priekšstats par šīm lietām atbilst likumā rakstītajam, varēsim pārliecināties LLKC rīkotajā konferencē”.

Uz jautājumu, ko darīt ar papīra dokumentiem, kas gadu gaitā uzņēmumam sakrājušies – vai tos var un vajag digitalizēt, atbildes sniegs SIA “Balance forte” valdes locekle, sertificēta nodokļu konsultante Ita Bekerta.

Darbinieki uzņēmumam ir liela vērtība un darba devējam arvien biežāk jādomā, kā noturēt esošos un piesaistīt jaunus. Latvijas nodokļu maksātāju tiesību asociācijas valdes priekšsēdētājas Danas Mucenieces prezentācijā noskaidrosim, kādus bonusus darbiniekiem darba devējs var nodrošināt un vai ir kādi darba devēja doti labumi, kuriem ir atvieglota nodokļu piemērošanas kārtība.

Konferences noslēdzošā daļa būs veltīta tam, kā grāmatvedim un uzņēmuma vadītājam sarunāties “vienā valodā” un kā saprast, vai un ko viens no otra var sagaidīt.

Plašāka informācija: Linda Puriņa, linda.purina@llkc.lv, tālrunis: 28390897

Foto galerija: 

Komentāri

Savus komentārus vai jautājumus konferences dalībniekiem varat uzdot rakstot šeit- komentāru sadaļā

Pievienot komentāru