Ventspils novads

04.06.24.| Ventspils KB| Mācības "Zālāju biotopu augu noteikšana (lietpratējiem)"

Ventspils konsultāciju birojs organizē mācības "Zālāju biotopu augu noteikšana (lietpratējiem)" 4.jūnijā un 6.jūnijā klātienē. Mācības nepieciešamas lauksaimniekiem, kuri pieteikušies atbalstam agrovides pasākumā LA10.5 Zālāju biotopu apsaimniekošana (BDUZ), jo jāapmeklē mācības 16 stundu apjomā. Kvalifikācijas stundas obligāti jāapgūst līdz 2027. gada 31. maijam.
Mācības derīgas tiem, kas piedalījušies mācībās par biotopu apsaimniekošanu līdz 2023. gadam, tātad - lietpratējiem. Mācības notiek trīs dienas: tiešsaistē divas dienas un viena klātienē Zūru sporta un kultūras centrā.

11.06.24.| Ventspils KB| Mācības "Zālāju biotopu augu noteikšana (lietpratējiem)"

Ventspils konsultāciju birojs organizē mācības "Zālāju biotopu augu noteikšana (lietpratējiem)" laikā no 11.jūnija līdz 13.jūnijam ZOOM un klātienē. Mācības nepieciešamas lauksaimniekiem, kuri pieteikušies atbalstam agrovides pasākumā LA10.5 Zālāju biotopu apsaimniekošana (BDUZ), jo jāapmeklē mācības 16 stundu apjomā. Kvalifikācijas stundas obligāti jāapgūst līdz 2027. gada 31. maijam.

28.05.24.|Ventspils KB| Mācības Zālāju biotopu augu noteikšana (lietpratējiem)

Ventspils konsultāciju birojs organizē mācības "Zālāju biotopu augu noteikšana (lietpratējiem)" laikā no 28.maija līdz 30.maijam ZOOM un klātienē. Mācības nepieciešamas lauksaimniekiem, kuri pieteikušies atbalstam agrovides pasākumā LA10.5 Zālāju biotopu apsaimniekošana (BDUZ), jo jāapmeklē mācības 16 stundu apjomā. Kvalifikācijas stundas obligāti jāapgūst līdz 2027. gada 31. maijam.

Ventspils novada pašvaldība izsludina pieteikšanos projektu konkursam “Solis 2024”

Ventspils novada pašvaldība izsludina pieteikšanos projektu konkursam “Solis 2024”, tādējādi finansiāli atbalstot Ventspils novada uzņēmēju iniciatīvu realizēšanu uzņēmējdarbības attīstībā. Projektu konkursa finansējums ir 15 000 eiro. Vienam projektam maksimālais piešķiramais apjoms ir 3000 eiro. Projektus var iesniegt līdz 31.

01.03. | Ventspils konsultāciju birojs organizē VLT semināru dārzkopības saimniecību efektivitātes paaugstināšanai

Seminārs "Dārzkopības saimniecību efektivitātes paaugstināšanai", kura gaitā dārzniecības "Neslinko" vadītāja Elga Bražūne ar vairāk kā 40 gadu pieredzi tomātu audzēšanā 1.martā no plkst. 11:00 līdz 14:00 Ventspils Bibliotēkā stāstīs par tomātu audzēšanas bioloģiskiem pamatprincipiem un atbilstošu šķirņu izvēles pamatojumu. Audzēšanas apstākļi lauka un siltumnīcu tomātu šķirnēm. Metodes augu pasargāšanai no kaitēkļiem un slimībām. Tomātu audzētāju biežāk pieļautās kļūdas, izvairīšanās no tām. Lektore atbildēs uz klausītāju jautājumiem.

Ventspils novada uzņēmumi var saņemt bezmaksas konsultācijas un atbalstu jaunu digitālu produktu un pakalpojumu radīšanai

Jau kopš 2023. gada vidus Ventspils Augsto tehnoloģiju parks darbojas kā Eiropas Digitālās inovācijas centru (EDIC) reģionālais kontaktpunkts, nodrošinot organizācijām un uzņēmējiem piekļuvi tehnoloģiskajām konsultācijām, mācībām, finanšu piesaistes atbalstam un digitālās transformācijas stratēģiskajai plānošanai, lai veicinātu jaunu digitālo produktu un pakalpojumu attīstību Latvijā, kā arī uzņēmumu iekšējo procesu digitalizāciju.

Biedrības “Ziemeļkurzemes biznesa asociācija” paziņojums par atklātu projektu iesniegumu pieņemšanas 1. kārtu

Biedrības “Ziemeļkurzemes biznesa asociācija” paziņojums par atklātu projektu iesniegumu pieņemšanas 1. kārtu
ELFLA intervences “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju, tostarp sadarbības aktivitātes un to sagatavošana” (LA19) aktivitātē: “Kopienu spēcinošas un vietas attīstību sekmējošas iniciatīvas”.
Projektu iesniegumu pieņemšanas termiņš: no 2024. gada 29. februāra līdz 2024. gada 29. martam
Kārtas kopējais finansējums: 390 000,00 eiro

Biedrība “Ziemeļkurzemes biznesa asociācija” izsludina jaunā plānošanas perioda projekta konkursu uz EJZAF fonda finansējumu

Biedrība “Ziemeļkurzemes biznesa asociācija” izsludina jaunā plānošanas perioda projekta konkursu uz EJZAF fonda finansējumu
EJZAF pasākumā: “Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana” (U31421).
Projektu iesniegumu pieņemšanas termiņš: no 2024. gada 29. februāra līdz 2024. gada 29. martam
Kārtas kopējais finansējums: 965 000,00 eiro
Projektu darbības teritorija: Talsu novada Kolkas pagasts, Ventspils novada Jūrkalnes, Tārgales, Užavas, Vārves pagasti un Ventspils pilsēta.

5., 6., 8. un 22.martā|Ventspils|Mācības|Bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas ražošana un realizēšana (lietpratējiem) (augļkopība)

SIA LLKC Ventspils birojs aicina uz 24h mācībām Bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas ražošana un realizēšana (lietpratējiem) (augļkopība)
Programmā:
• Eiropas Savienības un Latvijas Republikas saistošie normatīvie akti bioloģiskajā lauksaimniecībā
• Bioloģiskas produkcijas ražošanas attīstības tendences
• Bioloģiskās pārtikas produktu ražošana un pārstrāde
• Bioloģisku produktu virzīšana tirgū
• Bioloģisko produktu ražošana un pārstrāde, tās izvērtēšana.
• Bioloģisku produktu realizācijas izvērtēšana, ekonomiskie aspekti

Lapas

Subscribe to RSS - Ventspils novads