Ventspils

23.11.23.| Ventspilī Pasākums Ventspils #TechUP “Kā uzņēmējam viegli (ne)pazaudēt naudu kibertelpā?”

“Ja pirms pāris gadiem, stāstot par kiberincidentu draudiem, tipiskākā uzņēmēju atbilde bija: “Kuram tad es interesēju?” vai “Latvijā jau nekas tāds nenotiek!”, tad šodien situācija ir strauji mainījusies. Redzam, ka aizvien vairāk uzņēmumu ne tikai interesējas par kiberdrošības jautājumiem, bet arī praktiski meklē iespējas izglītot savus darbiniekus un rast savam budžetam atbilstošus kiberdrošības risinājumus. Bet vai maz ir iespējams nodrošināties pret visiem potenciālajiem kiberdraudiem? Un kā samazināt riskus, ja uzņēmumam nav lieku līdzekļu, ko ieguldīt kiberdrošībā?

Vīna un zivju festivāls Ventspils vecpilsētas tirgus laukumā

30.septembrī no plkst. 10:00 zivju un vīna degustācijas, ansambļu "Windau" un "Ziedu laiks" uzstāšanās, piedalīsies arī folkloras kopas "Sītava" un "Pūnika". 12:00 notiks ķirbju svēršanas sacensības un radošās darbnīcas. Vakara programma sāksies 19:00 Raimonda Vazdika un Elita Veidemane piedāvās muzikālu programmu. Vakaru turpinās Katrīna Bindere un Aleksis Zariņš, bet ballīti līdz pat pusnaktij spēlēs DJ Jānis K.

Mājražotāji aicināti pieteikties!

Citāds tirgus Ventspilī

29.07.23. no 16:00 līdz 21:00 Citāds tirgus Ventspilī - atved savu skapi uz tirgu. Tiek aicināti visi tirgoties gribētāji - lielākais andelēšanās pasākums pilsētā. Piesaki dalību pasākumā "Citāds tirgus" https://forms.gle/DHTtu8Lzt8G5nt3R9.
Pasākuma laikā varēsi satikt "Novada Garšas" Kurzemes reģiona vēstnieci Lindu Dūdiņu-Hoieri, kas iepazīstinās apmeklētājus ar Latvijas pārtikas produkcijas katalogu, kā arī e-tirgus iespējām.

31.03.23.|Ventspilī| klātienes pasākums “eParaksta lietošana”

Ventspils Digitālais centrs aicina interesentus apmeklēt bezmaksas nodarbību un atsvaidzināt zināšanas par elektroniskā paraksta lietošanu.

Nodarbība norisināsies 31. martā plkst. 16:00 - 17:00 Ventspils Digitālajā centrā Akmeņu ielā 3. eParaksts ir paraksts elektroniskiem dokumentiem, kā arī rīks, kas ļauj apliecināt identitāti digitālajā vidē, tas nodrošina vieglu un ātru dokumentu parakstīšanu no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot drošu un efektīvu elektronisko paraksta tehnoloģiju, padarot pakalpojumu saņemšanu ātrāku un ērtāku.

31.03.23.|Ventspilī| klātienes pasākums “Digitālo prasmju pielietošana uzņēmējdarbības attīstībā”

Europe Direct centrs (ED Ventspils) un Ventspils Biznesa atbalsta centrs (BAC) aicina uz bezmaksas pasākumu “Digitālo prasmju pielietošana uzņēmējdarbības attīstībā”, kas norisināsies šā gada 31. martā plkst. 11.00 Ventspils bibliotēkas 2. stāva pasākumu zālē, Akmeņu ielā 2.

21.03.23.|LLKC Ventspils birojs organizē VLT semināru "Ekonomiski pamatota praktiskā pieredze lauka dārzeņu audzēšanā"

LLKC Ventspils konsultāciju birojs piedāvā bezmaksas tiešsaistes informatīvo semināru Valsts lauku tīkla ietvaros «Ekonomiski pamatota praktiskā pieredze lauka dārzeņu audzēšanā »

Pieteikšanās anketa šeit: https://forms.gle/NUuDJNtF2Pwo2eDa8

Saite uz semināru tiks nosūtīta e-pastā 20.martā laikā līdz 21:00

Semināru vadīs Latvijā pazīstamais augkopības eksperts Māris Narvils

07.03.23.| ZOOM vidē VLT seminārs dārzkopjiem| Siltumnīcas sagatavošana, augu izvēle un saderība

LLKC Ventspils konsultāciju birojs piedāvā bezmaksas tiešsaistes informatīvo semināru Valsts lauku tīkla ietvaros « Siltumnīcas sagatavošana, augu izvēle un saderība »

Semināru vadīs Latvijā pazīstamais augkopības eksperts Māris Narvils

Semināra tēmas:
* Pavasara darbi siltumnīcā. Šķirņu izvēle,
augu saderība. Atbilstoša substrāta
izvēle. Augsnes auglības uzlabošana.
* Kā pasargāt augus no kaitēkļiem un
slimībām. Kā novākt un uzglabāt ražu.
Kā sagatavot siltumnīcu pārziemošanai.

02.03.2023.|Ventspils KB organizēts klātienes pasākums "Seminārs dārzkopjiem, tomātu šķirņu izvēle, audzēšanas īpatnības

2023.gada 2.martā LLKC Ventspils birojs organizē informatīvu semināru - klātienes pasākumu "Seminārs dārzkopjiem, tomātu šķirņu izvēle, audzēšanas īpatnības", kura gaitā Latvijā pazīstamā dārzeņkope Elga Bražūne pastāstīs par tomātu audzēšanas īpatnībām un būs iespējams uz vietas iegādāties visdažādāko tomātu šķirņu sēklas, kā arī saņemt personīgu konsultāciju no lektores.

Pasākums notiek Ventspilī, Pils ielā 17, 3.stāvā lekcija no 11:00 līdz 14:15, bet 2.stāvā no 10:30 sēklu tirdzniecība.

25.11.22.| 2. Ventspils Tech Meetup

Šoreiz plānā ir iepazīt un parunāt par un ap programmēšanas valodu dažādību.
Mēneša īpašais viesis - uzņēmums TietoEvry Latvia.
TietoEvry ir viens no Ziemeļeiropas vadošajiem informācijas tehnoloģiju uzņēmumiem ar vairāk nekā 1100 speciālistu lielu komandu, kas specializējas dažādu informācijas sistēmu izveidē, nodrošinot pilna cikla pakalpojumu sniegšanu klientiem Latvijā un visā pasaulē.
Nozīmīgi pieminēt, ka Rīgā atrodas TietoEvry korporācijas globālais Finanšu pakalpojumu centrs un IT pakalpojumu centrs.

17.06.22.|Klātienes informatīvais seminārs LLKC Ventspils birojā| "Biškopības produktu izmantošanas dažādošana"

LLKC Ventspils konsultāciju biroja informatīvais seminārs klātienē "Biškopības produktu izmantošanas dažādošana".
Ventspilī, Pils ielā 17, 2.stāvā Ventspils Biznesa Atbalsta Centra telpās
2022.gada 17.jūnijā 16:00

Latvijā pazīstamais biškopības eksperts Guntars Melnis iepazīstinās semināra dalībniekus ar šādām tēmām:
* Biškopības produktu pielietošana ikdienas dzīves kvalitātes uzlabošanai.
* Sauso bišu izmantošana ārstniecībā.

Programma pielikumā.

Lapas

Subscribe to RSS - Ventspils