Rēzekne

06.05.2022., Rēzeknes nodaļa | Informatīvs seminārs "ES atbalsts mežsaimniecībā 2022"

Semināra tēmas:

• Aktualitātes par ES atbalstu mežsaimniecībā. Pieejamais finansējums. Prasības dalībniekiem.
• Projekta izstrādes noteikumi. Pieteikumu iesniegšana un to vērtēšanas kritēriji.

Lektori: Anna Pastare-Skutele (MKPC Rēzekne Mežsaimniecības konsultante).

Lai piedalītos seminārā, pieteikšanās obligāta! Pieteikties var rakstot e-pastu: anna.pastare@mkpc.llkc.lv

Plašāka informācija par semināra kārtību pielikumā.

Tiešraides pasākums “Latgales diena”!

2021.gada gada 10.novembrī Latgales plānošanas reģions (LPR) no plkst. 15.00 līdz 18.00 rīko iedvesmojošu tiešraides pasākumu “Latgales diena”, kas norisināsies no Latgales vēstniecības “Gors” ar retranslāciju DELFI Live un LPR Facebook lapā.

“Latgales diena” ir pasākums, kas veltīts Latgales reģiona uzņēmējdarbības aktivizēšanai un attīstībai, Latgales pārstāvniecības darbības popularizēšanai, kā arī vietējo uzņēmēju piedāvāto iespēju un Latgales kā tūrisma galamērķa prezentēšanai.

"Laukiem būt" 1.mācību diena Ludzas un Rēzeknes konsultāciju birojā

27.oktobrī notiks pirmā mācību diena konkursa "Laukiem būt!" ietvaros. Mācības notiks ZOOM platformā, interneta tiešsaistē, no plkst. 10.00. līdz 12.30. Mācību dienas tēma - Ideju ģenerēšana, definēšana un attīstība, lektore Iveta Dembovska.
Pieteikšanās un vairāk informācijas pa tālr. 26524227 vai rakstot uz ēpastu sanita.geduseva@llkc.lv

Rēzekne | Informatīvais seminārs "Virzieni un risinājumi lauku attīstības politikā"

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Rēzeknes nodaļa aicina Rēzeknes novada iedzīvotājus uz informatīvu semināru ”Virzieni un risinājumi lauku attīstības politikā”, kas norisināsies 2020.gada 6.oktobrī plkst. 9:30 Rēzeknē, Dārzu ielā 7a.

Semināra ietvaros tiks prezentēti nākamā plānošanas perioda Kopējās lauksaimniecības politikas priekšlikumi un gaidāmās izmaiņas tiešmaksājumos, kā arī ZS “Liepkalns” īpašnieks Aleksejs Danilins dalīsies savā pieredzē par graudkopību un graudu pārstrādi.

Rēzekne | Tematisks pasākums “Agrārajai reformai 100”

Pirms 100 gadiem Latvijas Republikas parlaments – Satversmes sapulce pieņēma vienu no svarīgākajiem likumiem – t. s. Agrāro reformu, kura kardināli mainīja vairākus gadsimtus pastāvošo zemes īpašumu sistēmu. Pasākuma laikā noskaidrosim, kāds bija šī likuma mērķis un kā tā realizācija ietekmēja Latgales zemnieka ikdienas dzīvi.
Laiks: 14:00

Ieeja: bez maksas.

Iepriekšēja pieteikšanās, vietu skaits ierobežots, tālr. 646 22464

Lapas

Subscribe to RSS - Rēzekne