Konkursa “Šodien laukos” 3. posma uzdevums: Ziema Laukos!

Vai esi gatavs ziemai un 3. posma uzdevumam? Kas Tev ir jādara?

1)    Iejūties rakstnieka un mākslinieka lomā!

2)    Izvēlies sev tuvāko tēmu – mežsaimniecību, lauksaimniecību vai zivsaimniecību!

3)    Izveido radošu mākslas darbu, izmantojot dabas materiālus;

4)    Uzraksti dzejoli ar nosaukumu “Ziema laukos” par savu izvēlēto tēmu!

5)    Nofotogrāfē/ieskanē savu veikumu un sūti to mums!

Iesūtāmā uzdevuma formāts– nofotogrāfēts vai ieskanēts dzejolis un mākslas darbs (divi atsevišķi attēli .jpg vai .jpeg formātā). Dzejoļa garums – uz vienas lapas (rokrakstā,  40-80 vārdi). Māksla darba formāts un izpildes tehnika – brīva izvēle.

Darbs iesniedzams elektroniski, sūtot uz konkursa oficiālo e-pastu - sodienlaukos@llkc.lvar norādi “Ziema laukos_Vārds Uzvārds”.

Jūsu iesūtītos darbus, kā jau ierasts, vērtēs vērtēšanas komisija, kas piešķirs punktus, balstoties uz to, cik radoši būsiet bijuši!

Uzdevuma izpildes termiņš ir š.g. 30. novembris(ieskaitot, līdz pusnaktij). Visi, kuru darbiņi tiks saņemti, saņems apstiprinājuma e-pastu. Ja piecu darba dienu laikā apstiprinājuma e-pasts netiek saņemts, lūgums sazināties ar mums atkārtoti!

P.S. Trešais konkursa posms norisināsies vienu mēnesi – no šā gada 7. līdz 30. novembrim. Tajā tiek aicināti piedalīties bērni vecumā no 8 līdz 11 gadiem. Posms tiek organizēts tikai individuālajiem dalībniekiem. Plašāka informācija pieejama – https://ej.uz/kjp6

Pieteikšanās anketa: https://forms.gle/J2Ly7LweD4pWTfka6

Lai mums visiem foršs un radošs novembris! :)

Konkursa nolikums

Pievienot komentāru