Aicina pieteikties dalībai izstādē “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019”

Datums: 
22. Marts, 2019 līdz 23. Marts, 2019
Reģions: 
Vieta: 
Liepājas Olimpiskais centrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK ) aicina pieteikties dalībai izstādē “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019”, kas norisināsies 22. un 23. martā Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39, Liepājā.

“Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” šogad tiks veidots kā biznesa un karjeras iespēju festivāls ar mērķi popularizēt vietējos uzņēmumus un veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību reģionā.

Piedaloties pasākumā, ikviens uzņēmējs var sasniegt plašu potenciālo klientu loku, iepazīstinot apmeklētājus ar sevis radīto produkciju un piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī iegūt jaunus kontaktus starptautiskā tīklošanās spēlē ar mērķi veicināt sadarbību arī ar citiem biznesa pārstāvjiem. Divu dienu laikā pasākuma ietvaros notiks gan biznesa forums, kurā diskutēs par aktualitātēm reģionā, gan Kurzemes Biznesa kluba nozares ekspertu prezentācijas un konsultācijas, kā arī interaktīvas biznesa spēles. Lai dalībniekiem būtu ērtāk iesaistīties ikvienā interesējošajā foruma daļā, skatuve tiks nodrošināta turpat, izstāžu hallē, ar iespēju jaunāko informāciju uzzināt, atrodoties sava uzņēmuma stendā.

“Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” sadarbības partneri: Liepājas pilsētas pašvaldība, Liepājas SEZ un Banka Citadele. Informatīvais atbalstītājs “Kurzemes radio”.

Pieteikšanās un papildu informācija par pasākumu: LTRK Valdes padomniece reģionālajos jautājumos Ilze Brice, tālrunis: 29141693, e-pasts: ilze.brice@chamber.lv.

Plašāka informācija: https://chamber.lv/lv/node/2936

Kontaktinformācija: 
Ilze Brice (tālr. 29141693, e-pasts: ilze.brice@chamber.lv)
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
ud-kurzeme.png18.28 KB
Reģions filtram: