Ziemeļlatgales uzņēmēju dienas

Datums: 
30. Jūnijs, 2017 līdz 1. Jūlijs, 2017
Reģions: 
Vieta: 
Balvu pilsētas parks

30. jūnijā un 1. jūlijā Balvos un Rugāju, Viļakas un Baltinavas novados norisināsies trešās Ziemeļlatgales uzņēmēju dienas.
Piektdien, 30. jūnijā no plkst. 9 līdz 13 dažādos vietējos uzņēmumos Rugāju, Viļakas un Baltinavas novados notiks Atvērto durvju diena, kad ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties ar to darbību un sniegtajiem pakalpojumiem vai ražoto produkciju.
Plkst. 9 Rugāju novada Augustovas katoļu baznīcā notiks Svētā mise par Ziemeļlatgales uzņēmējiem un lauksaimniekiem. Uzņēmēju dienu atklāšana plkst. 11 noritēs Rugāju novada Lazdukalna Saietu namā, kur ar Ziemeļlatgales uzņēmējiem tiksies finanšu ministre Dana Reizniece – Ozola. Pēc tam – pieredzē dalīsies un ar lekciju “Motivācijas formula” uzstāsies Draugiem Group runasvīrs Jānis Palkavnieks.
No plkst. 14:00 turpat pie Lazdukalna Saietu nama būs iespēja degustēt Ziemeļlatgales siera sējēju, maizes cepēju un bitenieku produkciju, kā arī tiks organizēta sportiski-izklaidējoša stafešu programma uzņēmēju komandām. Pašiem mazākajiem apmeklētājiem – izklaides piepūšamajās atrakcijās un vizināšanas ar poniju. Visas dienas garumā darbosies āra kafejnīca.
Dienas noslēgumā plkst. 20:00 ikviens tiek aicināts uz grupas “Rūnas” koncertu un balli ar grupu “Ginc & Es” Lazdukalna Saietu namā. Ieeja pasākumos bez maksas.
Sestdien, 1. jūlijā no plkst. 10 Balvu pilsētas parkā reizē ar Balvu Novada svētkiem norisināsies Lielais mājražotāju un amatnieku tirgus, kurā aicināti piedalīties gan Ziemeļlatgales mājražotāji, zemnieki un amatnieki, gan arī jebkurš cits uzņēmums ar Latvijā ražotu preci. Tāpat aicinām piedalīties uzņēmumus ar savām prezentācijām, degustācijām u.c. “dižošanos” tirgus laikā. Uzņēmumiem dalība tirgū obligāti jāpiesaka (līdz 27.06), zvanot 26461435 , 29272948,vai rakstot biznesacentrs@balvi.lv.
No plkst. 10 līdz 11:30 Ziemeļlatgales uzņēmēji aicināti uz tīklošanos ar Polijas un Baltkrievijas uzņēmējiem (norises vieta tiks precizēta).
Programma – pielikumā.

Ziemeļlatgales uzņēmēju dienas rīko Balvu novada pašvaldības aģentūra “Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs” sadarbībā ar Rugāju, Viļakas un Baltinavas novadu pašvaldībām.

Papildus informācija – 29437260, biznesacentrs@balvi.lv, www.zlbc.lv

Kontaktinformācija: 
29437260, biznesacentrs@balvi.lv, www.zlbc.lv
Reģions filtram: