Svētki dārzkopjiem "PAVASARIS ZIEDOS" Liepājā

Datums: 
15. Maijs, 2016
Reģions: 
Vieta: 
Liepājas Rožu laukums

Šī gada 15.maijā no plkst. 9.00 Liepājas Rožu laukums greznosies dažādās ziedu krāsās un smaržās, pulcējot kopā stādaudzētājus no visas Latvijas, pasākumā “Pavasaris ziedos”.

Pateicoties liepājnieku mīlestībai pret ziediem un citiem krāšņumaugiem, stādu tirgus „Pavasaris ziedos” Rožu laukumā norisināsies jau 11-to gadu.

Šajos krāšņajos pavasara svētkos ir gaidīti gan Latvijā lielākie un atpazīstamākie stādaudzētāju uzņēmumi, gan individuālie stādu audzētāji un produktu tirgotāji, tajā skaitā arī dārza dizaina preču, dārza mēbeļu, darbarīku, mēslojumu un dažādu citu dārza darbiem noderīgu preču tirgotāji.
Starp dalībniekiem būs SIA "Grobiņas ziedi", ZS "Pīlādži", ZS "Bērziņi", ZS "Liepas", stādu audzētava "Blīdene", ZS “Īve”, ”Pūres dārzi” un daudzi citi. Dalībnieki Liepājā ieradīsies no Latvijas malu malām - no Liepājas, Ventspils, Rīgas, Siguldas, Tukuma, Talsiem, Dobeles, Jelgavas, Bauskas un citiem novadiem, kā arī no Lietuvas.

Katru gadu dārznieki pārsteidz ar jaunu, vēl neredzētu augu šķirņu piedāvājumu. Liepājas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs izdevība iegādāties tepat Latvijā izaudzētus košumkrūmus, vīteņaugus, daudzgadīgo un viengadīgo ziedu stādus, rožu dēstus un mūžzaļos augus, kā arī amatnieku darinājumus un dārza dizaina preces.

Pieteikšanās dārzkopju svētkiem notiek līdz 6. maijam, zvanot Liepājas Latviešu biedrības nama Kultūras projektu vadītājai Madarai Pūķei pa tālr. 63421670 vai mob. tālr. 26371671, vai arī, rakstot uz e-pastu: pavasarisziedos@gmail.com, norādot:
* dalībnieka nosaukumu,
* sortimentu,
* nepieciešamo tirdzniecības platību,
* kontaktinformāciju un
* pievienot savu reģistrācijas apliecību.

Pasākumu organizē SIA "Liepājas Latviešu biedrības nams" (www.biedribasnams.lv).

BŪSIET MĪĻI GAIDĪTI!

Kontaktinformācija: 
Madara Pūķe (tālr. 63421670 vai mob. tālr. 26371671, e-pasts: pavasarisziedos@gmail.com)
Reģions filtram: