Ziemassvētku tirdziņš

Datums: 
13. Decembris, 2023 līdz 15. Decembris, 2023
Reģions: 
Vieta: 
Gulbenes novada kultūras centrs

Zemi pārklāj sniegs, māju logos pamazām sāk iedegties lampiņu virtenes, lēnām tuvojas Ziemassvētki!
Lai padarītu vēl īpašāku Ziemassvētku gaidīšanas laiku un uzburtu svētku sajūtu pilsētā un ikvienā no mums, no 13. līdz 16.decembrim ikviens būs gaidīts Ziemassvētku tirdziņā Gulbenes novada kultūras centrā un āra teritorijā, lai ļautos svētku garšu, smaržu, sajūtu un dāvanu iegādes priekam.
Ziemassvētku tirdziņš norisināsies no 13. līdz 15.decembrim no plkst. 16:00 līdz 19:00 un 16.decembrī no plkst. 9:00 līdz 14:00.
Tirgotāji iepriecinās ar pašu ražoto un darināto produkciju, lai ikviens apmeklētājs varētu iegādāties it visu nepieciešamo gan svētku gaidīšanai, gan arī svinēšanai. Būs nopērkami dažādi gardumi, varēs sarūpēt arī mīļas un jaukas dāvanas lieliem un maziem.
Svētku noskaņu šajās dienās papildinās arī muzikāli priekšnesumi, ko dāvās Stradu pagasta vokālie ansambļi “Pieskāriens”, “Amarillis” un “Žiperi”, Stradu pagasta folkloras kopa “Saulgani”, Galgauskas kultūras nama jauktais vokālais ansamblis “Veišu muzikanti”, Lizuma kultūras nama folkloras kopa “Āravieši”, Jaungulbenes tautas nama folkgrupa “Dadzes”, Gulbenes novada kultūras centra pūtēju orķestris un Lejasciema kultūras nama folkloras grupa “Smaržo siens”.
Būs iespēja arī sasildīties pie ugunskuriem, iedzert kādu karsto dzērienu un baudīt jauku svētku atmosfēru.
Mājražotāji, amatnieki un meistari savu pieteikumu dalībai tirdziņā aicināti sūtīt e-pastā: turists@gulbene.lv vai arī zvanīt pa tālruni 20277265 līdz 12.decembrim. Savu saražoto produkciju pieteikties tirgot var gan uz vienu, gan vairākiem datumiem.

Kontaktinformācija: 
turists@gulbene.lv, 20277265
Reģions filtram: