Liepājas pusē apmācības "Jauna, konkurētspējīga nišas pārtikas produkta izstrāde - dažādu graudaugu izmantošana jaunu produktu izstrādē"

Datums: 
2. Augusts, 2017 līdz 5. Augusts, 2017
Reģions: 
Vieta: 
Liepājas rajona partnerības konferenču zāle (2.stāvs)

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru (LLKC) LAP investīciju pasākumu 2014. -2020. gadam ietvaros piedāvā programmu -

Jauna, konkurētspējīga nišas pārtikas produkta izstrāde
Specializācija: Dažādu graudaugu izmantošana jaunu produktu izstrādē (32 stundas)

Mācības tiek pārceltas uz vēlāku laiku. Aicinām pieteikties, lai ir iespējams pa tiešo sazināties ar Jums,
kad būs zināmi mācību norises datumi.

Norises vietas:
• GROBIŅĀ (Liepājas rajona partnerības telpas (2.stavs), Krasta iela 12, Grobiņa).
• JELGAVĀ (Rīgas iela 22, Jelgava).

Ja Jums ir aktuāli jautājumi – Ko darīt ar izaudzēto produktu? Ko vēl pagatavot dažādiem graudaugiem šajā piesātinātajā tirgus situācijā?

Palielinoties graudaugu lietošanai uzturā, paveras jaunas iespējas to pārstrādei un izmantošanai. Kursu laikā tiks sniegtas zināšanas, veidota izpratne par Graudaugu un pseidograudaugi, uzturvērtību un kvalitātes prasībām un piemērotība graudu pārstrādes produktu ražošanā. Apskatītas graudaugu pārstrādes produktu un maizes gatavošanas tehnoloģijas.

Mācību dalībnieks var būt juridiska vai fiziska persona (LAD klients), kas iesaistīta lauksaimniecības, pārtikas (izņemot zivsaimniecības produktus) ražošanas vai mežsaimniecības nozarēs, kā arī lauksaimniecības vai meža zemes īpašnieks vai tiesiskais vadītājs.

Mazajām saimniecībām un mežsaimniecības pakalpojumu uzņēmumiem, kam pēdējā noslēgtā gada apgrozījums nepārsniedz 15 000 euro, un meža zemes īpašniekiem un tiesiskajiem valdītājiem ar meža zemes platību līdz 50 hektāriem, dalība mācībās ir bez maksas, jo tiek finansēta no LAP investīciju pasākumu 2014. –2020. gadam līdzekļiem. Lielajiem uzņēmumiem un dalībniekiem, kas tikai plāno uzsākt savu darbību, mācību maksa ir 90,00 EUR par dalībnieku.

Pieteikšanās uz apmācībām var, sazinoties ar LLU Mūžizglītības centru, zvanot pa tālr. 63005715, 26340144 vai rakstot e-pastu antra.berzina@llu.lv. Informācija par citiem kursiem www.mc.llu.lv.

Vietu skaits ierobežots!

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

------------------
!!! Papildus iespēja - apmācības "HACCP sertifikāts – pārtikas uzņēmumu paškontroles sistēma, drošas un nekaitīgas pārtikas apritei (24 stundas)". Papildus informācija saitē - http://laukutikls.lv/nozares/partika/notikumi/2017-08-09-000000-lidz-201...

Kontaktinformācija: 
Antra Bērziņa (tālr.: 63005715, 26340144, e-pasts: antra.berzina@llu.lv, www.mc.llu.lv)
Reģions filtram: