Dialogs par risku un krīzes vadību Latvijas pārtikas sistēmā

GalerijaPrint

SIA ''Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs'' 3. maijā sadarbībā ar ZM un Adizes institūtu Pārtikas dialoga ietvaros, organizē nacionālo starpnozaru dialogu par risku un krīzes vadību Latvijas pārtikas sistēmā "Arī pēkšņas izmaiņas var būt gaidītas".

TIEŠRAIDE:  laukutikls.lv un Facebook kontā @LLKCOzolnieki.

Dialogā aicināti piedalīties pārtikas ražotāji, pārstrādātāji, kooperatīvo sabiedrību vadītāji, lauksaimniecības NVO, pārtikas tirgotāji, pārtikas ražotāju piegādātāji, lēmumu pieņēmēji.

Patlaban katra uzņēmēja un lēmumu pieņēmēja dienas kartībā svarīgs punkts ir  saprast, kā strādāt  milzīgas nenoteiktības apstākļos, kad situācija mainās ik dienu, kā vadīt pārmaiņas un ar ko strādāt vispirms. Kritiski svarīga ir spēja ātri un efektīvi analizēt riskus, prognozēt sagaidāmās krīzes un rast tām efektīvākos risinājumus, bet, lai to paveiktu, būtiski ir katram apzināties savas prioritātes, resursus un kapacitāti. Visticamāk, tie, kas jau ir orientēti uz krīzes vadību, kaut kā tiek galā, tomēr – Latvijas pārtikas sistēma ir tik spēcīga, cik stiprs ir tās vājākais posms.

Pasākums tiek rīkots Valsts Lauku tīkla ietvaros.

Programma pielikumā 


Papildu informācijai:  
Agnese Radžele-Šulce
Tālr.: +371 26383067
E-pasts: agnese.radzele@llkc.lv

Foto galerija: 

Komentāri

Labdien!

Savus jautājumus variet uzdot rakstot komentārā.

Pievienot komentāru