Liepājā: Nāc un izgaršo Kurzemi DURBES NOVADA SVĒTKOS!

Datums: 
3. Septembris, 2016
Reģions: 
Vieta: 
KUNGU IELAS RADOŠAIS KVARTĀLS (ieeja no Bāriņu ielas puses)
Nozare: 

Liepājas Latviešu biedrības nams aicina turpināt ceļojumu pa Kurzemes novadiem un piedāvā ielūkoties Durbes novada pūra lādē 3. septembrī, Kungu ielas radošajā kvartālā no plkst. 10:00.
Durbes novada bagātīgās tautas tradīcijas, rosīgas darbnīcas, meistarklases, dziesmu un deju pilns skanējums - to visu būs iespējams izbaudīt Durbes novada svētkos Liepājā.

Amatnieki un kultūras glabātāji dod iespēju katram apmeklētājam piedalīties meistarklasēs un radošajās darbnīcās bērniem, kurās varēs iepazīties un līdzdarboties: seno instrumentu muzicēšanā kopā ar folkloristi Aneti Simanovsku, cirka studijā iemācīties jaunus trikus, izmēģināt prasmes pie māla ripas un izkalt Durbes pilsētas monētu.

Par labu atmosfēru un muzikālo noformējumu rūpēsies Vecpils s/n amatierteātris "Ak, mīļā!" un JDK "Lāņupīte", Dunalkas k/n bērnu deju kolektīvs, Lieģu k/n kapela "Luste" un VPDK "Re, kā!", Durbes k/n tautas mūzikas ansamblis "Neparasts gadījums", VPDK "Lindale", BDK "Lindalīte" un VIA "Ļoti labs iemesls".

Pasākuma laikā notiks Durbes novada tradicionālā ēdiena pagatavošanas meistrklase, kurā ikviens varēs nobaudīt īpaši gardo ĀBOLU ZAPTI kopā ar siltām pankūkām.

Kā jau ierasts, visas dienas garumā apmeklētāji varēs iegādāties ko īpašu Durbes mājražotāju un amatnieku tirdziņā un iepazīties ar dzīvniekiem no lauku sētas.

Pasākumu organizē: Liepājas Latviešu biedrības nams un biedrība "ETNO Liepāja".

Pasākumu atbalsta: Liepājas pilsētas dome, Liepājas Kultūras pārvalde un Valsts Kultūrkapitāla fonds un Kurzemes plānošanas reģions.

Kontaktinformācija: 
www.kungukvartals.lv
Reģions filtram: