Tirgotāji tiek aicināti pieteikt dalību Vasaras Saulgriežu tirdziņam Liepājas Rožu laukumā

Datums: 
21. Jūnijs, 2016 līdz 22. Jūnijs, 2016
Reģions: 
Vieta: 
Liepājas Rožu laukums
Nozare: 

Tuvojoties vieniem no gada gaidītākajiem un tautā mīlētākajiem svētkiem, Liepājas Latviešu biedrības nams sadarbībā ar biedrību “ETNO Liepāja” organizē liepājnieku iecienīto Vasaras Saulgriežu tirdziņu, kas šogad notiks 21. un 22. jūnijā no plkst. 10:00 līdz 17:00, Liepājas Rožu laukumā.

Tirdziņam aicināti pieteikties dažādu produkciju mājražotāji, amatnieki un Jāņu zāļu lasītāji, lai liepājniekiem un pilsētas viesiem kopīgi sagādātu plašu piedāvājumu klāstu, radot īstu svētku atmosfēru.

Vasaras Saulgriežu tirdziņš ir kļuvis par tradīciju un šogad tas norisināsies jau ceturto gadu. Vienuviet sabrauks kupls mājražotāju un amatnieku pulks, lai andelētos ar smeķīgiem gardumiem un meistardarbiem - sākot no košiem un interesantiem amatnieku un rokdarbnieku darinājumiem, līdz pat gardēžu valdzinājumam – tiks piedāvāti dažādi labumi svētku galdam, kurus ļoti iespējams varēs iegādāties vien šajā tirdziņā.

Visi interesenti aicināti pieteikt savu dalību pasākumam līdz 15. jūnijam, sazinoties ar Liepājas Latviešu biedrības nama kontaktpersonu Madaru Pūķi (t. 63421670, mob. t. 26371671, e pasts: tirgusrozulaukuma@inbox.lv).

Vasaras Saulgriežu tirdziņš tiek organizēts, lai ikviens pienācīgi sagatavotos gada lielākajām svinībām. Svētku noskaņas radīšanai, apmeklētāju acis priecēs iespaidīgas Jāņu zāles un vainagi, gardas kūpinātas zivis un gaļa, mājās pagatavots siers no visiem Latvijas reģioniem – tas viss būs pieejams Vasaras Saulgriežu tirdziņā vienlaikus ar līksmām dziesmām, pastaigām un varenu tirgošanos divu dienu garumā.

www.biedribasnams.lv

Kontaktinformācija: 
Madaru Pūķi (t. 63421670, mob. t. 26371671, e pasts: tirgusrozulaukuma@inbox.lv)
Reģions filtram: