Nodokļi un lauksaimnieki – aktuālais tiešsaistes seminārā


Lai informētu ne vien par izmaiņām nodokļu piemērošanā 2024.gadā, bet arī aktualitātēm grāmatvedībā un svarīgāko saistībā ar sezonas laukstrādnieku nodokli, ikviens lauksaimnieks aicināts uz video semināru “Nodokļu un grāmatvedības aktualitātes lauksaimniekiem”, ko rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC).

Tiešsaistes seminārs notiks 21.maijā no pulksten 10.00 līdz 11.00 LLKC Facebook kontā, kā arī mājas lapā www.laukutikls.lv.

Grāmatvedības un nodokļu jomā 2024. gads iesākās ar vairākām izmaiņām, kas aktuālas gan grāmatvežiem, gan pašiem uzņēmumu vadītājiem, tādēļ pasākumā varēs uzzināt aktuālāko par:
 - izmaiņām nodokļu piemērošanā;
 - sezonas laukstrādnieku nodokli – kam tas ir atļauts, piemērošanas nosacījumi;
 - svarīgākais par PVN – pienākums reģistrēties PVN reģistrā, PVN likmes;
 - VSAOI piemērošana zemnieku saimniecības īpašniekam.

Video semināru vadīs grāmatvedības eksperte, LLKC Grāmatvedības un finanšu nodaļas vadītāja Linda Puriņa, kura  ieskicēs tās būtiskās lietas, kurām lauksaimniekam jāpievērš uzmanība: “Mainās ne tikai likumi un noteikumi. Mainās arī saimnieciskā darbība un kļūst aktuāli tie grāmatvedības un nodokļu nosacījumi, kas iepriekš nebija saistoši. Tādēļ saimniekam  vienmēr ir svarīgi turēt roku uz pulsa!”

Semināra noslēgumā varēs saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, ja tādi būs radušies, tādēļ aicinām tos iesūtīt arī iepriekš uz e-pastu: linda.purina@llkc.lv.  

Papildu informācija:
Linda Puriņa
LLKC Grāmatvedības un finanšu nodaļas vadītāja
Tālrunis: 28390897


Pasākums īstenots saskaņā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas un SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”
2023.gada 29.decembra līgumu Nr.2023/131, Valsts Kopējās lauksaimniecības politikas tīkla aktivitātes
“Informatīvi izglītojošu semināru organizēšana visā Latvijā” ietvaros.

 

Komentāri

Labdien!
Sev interesējošos jautājumus aicinām iesūtīt šeit- rakstot komentāru sadaļā.
Uz tiem tiks sniegta atbilde semināra izskaņā!

Patīkamu vērošanu!

Pievienot komentāru