02.12.2021.|GRUPA NOKOMPLEKTĒTA| ZOOM platforma|LAP bezmaksas mācības| Emisiju samazināšanas pasākumi lauksaimniecībā (nozare pēc izvēles)| Tukums

Datums: 
2. Decembris, 2021
Reģions: 
Vieta: 
Tukuma konsultāciju birojs

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Tukuma konsultāciju birojs rīko 16 stundu mācības “Emisiju samazināšanas pasākumi lauksaimniecībā (nozare pēc izvēles). Izmaksu efektīvie siltumnīcefekta gāzu emisiju (SEG) ierobežojošie pasākumi ražošanas energoefektivitātes uzlabošanai un SEG samazināšanai uz produkcijas vienību”.

Lektori: Arnis Lēnerts, Ekonomikas un reģionālās attīstības institūts – docents, pētnieks,
Silvija Dreijere, SIA LLKC - Lopkopības nodaļas vadītāja

Mācības plānotas no 02.12.2021. līdz 09.12.2021. no plkst. 10:00-13:15
Mācības notiks tiešsaistē, ZOOM platformā.! Sīkāku mācību programmu skatīt pielikumā.
Mācību grupa ir BEZMAKSAS!

Pieteikšanās līdz 30.novembrim.
Pieteikšanās saite: https://forms.gle/FPyR65JWgcfUSWcd7
Pieteikšanās OBLIGĀTA!

Mācību dalībnieks var būt juridiska vai fiziska persona, kas iesaistīta lauksaimniecības, pārtikas (izņemot zivsaimniecības produktus) ražošanas vai mežsaimniecības nozarēs, kā arī lauksaimniecības/meža zemes īpašnieks vai tiesiskais vadītājs.

Dalībnieku skaits ierobežots!
Par dalību mācībās tiks izsniegti apliecinājumi.
Pieslēgšanās informācija tiks nosūtīta vienu dienu pirms mācību sākuma uz reģistrācijas veidlapā norādīto e-pasta adresi. Pieslēgšanās katrā mācību dienā sākot no plkst. 09:30
Jāpiedalās visās mācību dienās!

Mācības tiek nodrošinātas Lauku attīstības programmas (LAP) investīciju pasākuma 2014.-2020. gadam “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi” ietvaros, LAD Līguma nr. LAD131118/P44.
Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Informējam, ka mācību laikā iespējama fotografēšana, filmēšana, audio un video ieraksta veikšana ar mērķi atspoguļot pasākuma norises gaitu. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts, izplatīts vai publicēts pasākuma organizatora interneta vietnēs un drukātajos materiālos.

Kontaktinormācija: t. 28381255 – Sarma Rotberga

Kontaktinformācija: 
T. 28381255-Sarma Rotberga
Kategorija: 
LLKC
Reģions filtram: