Info seminārs | 15.07. | ZOOM

Datums: 
15. Jūlijs, 2021
Reģions: 
Vieta: 
Tiešsaistes platforma ZOOM

LLKC Saldus konsultāciju birojs aicina Jūs apmeklēt informatīvo semināru “Aktuālā informācija lauku saimniecībām par ES LAP investīciju pasākumiem un izmaiņām nodokļu likumdošanā”, kurš tiek organizēts Valsts Lauku tīkla pasākuma ietvaros.

Datums: 15.jūlijs

Laiks: semināra sākums 10:00 (semināra ilgums aptuveni 3 h)

Vieta: tiešsaistes platforma ZOOM

Semināra tēmas:

-) Informācija par gaidāmajiem LAP investīciju pasākumiem ("Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai" (40 000 eiro); "Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības" (15 000 eiro)) un ar tiem saistītajām izmaiņām MK noteikumos. Atbildes uz dalībnieku jautājumiem. (Dienvidkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes, Lauksaimniecības un lauku attīstības daļas vadītāja Santa Sidorenko).
-) Nodokļu aktualitātes pēc 01.07.2021., jautājumi un atbildes. (LLKC Grāmatvedības un finanšu nodaļas vadītāja p.i., grāmatvedības eksperte Linda Puriņa).
-) LLKC Saldus KB aktualitātes. (LLKC Saldus KB vadītāja Anita Bērziņa).

Piesakies pats vai iesaki kādam, kam tas varētu interesēt!

Pieteikšanās: elektroniski - https://ej.uz/ixwp

Sīkāka informācija pa tālruni: 25494380 vai e-pastā: signe.bumbiere@llkc.lv

Aktuālākā informācija par LLKC Saldus konsultāciju biroja aktivitātēm visātrāk pieejama portālā facebook.com, meklējot "LLKC Saldus konsultāciju birojs". Seko mums facebook.com un esi informēts!

Seminārs tiek organizēts ar saskaņā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas un SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra" noslēgto līgumu, aktivitātes "Informatīvi izglītojošu semināru organizēšana visā Latvijā" ietvaros.

ATBALSTA ZEMKOPĪBAS MINISTRIJA UN LAUKU ATBALSTA DIENESTS

Uz tikšanos!

Kontaktinformācija: 
Signe Bumbiere, mob.tālr. 25494380, e-pasts: signe.bumbiere@llkc.lv
Kategorija: 
Lauku tīkls
Reģions filtram: