Pārtika

06.03., 11.03.2024.| Tukums| Mācības "Lauksaimniecības produktu ražošanas procesu un tehnoloģiju pilnveidošana un attīstīšana (siera ražošana)"

SIA “LLKC” Tukuma konsultāciju birojs aicina lauksaimniekus uz ES daļēji finansētām mācībām “Lauksaimniecības produktu ražošanas procesu un tehnoloģiju pilnveidošana un attīstīšana” (siera ražošana)

07., 08., 12.03. | Apmācības ar līdzmaksājumu | Lauksaimniecības produktu ražošanas procesu un tehnoloģiju pilnveidošana un attīstīšana (specializācija - AUGĻU, OGU, DĀRZEŅU PĀRSTRĀDE) | Attālināti un klātienē (LBTU Pārtikas institūtā Jelgavā)

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) Liepājas birojs sadarbībā ar Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti (LBTU) aicina uz ES apmaksātām apmācībā ar līdzmaksājumu “Lauksaimniecības produktu ražošanas procesu un tehnoloģiju pilnveidošana un attīstīšana (specializācija - AUGĻU, OGU, DĀRZEŅU PĀRSTRĀDE). Grupas nr. LLKC22Lp03-M.

Pāvilosta | Ziemas tirdziņš

23.decembrī aicinām uz Ziemas tirdziņu Pāvilostā, lai  Ziemassvētku priekšvakarā uzburtu svētku sajūtu pilsētā un ikvienā no mums.  No plkst. 14.00 ikviens būs gaidīts E.Šneidera laukumā, lai ļautos svētku garšu, smaržu, sajūtu un dāvanu iegādes priekam. Būs rotaļas, zirgu izjādes, iespēja arī sasildīties pie ugunskura, iedzert kādu karsto dzērienu un baudīt jauku svētku atmosfēru.

Informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” novembra numurā nosaucam konkursa “Sējējs 2023” uzvarētājus visās nominācijās.

LLKC Talsu birojs 31. oktobrī organizēja informatīvo semināru  ”Imunitātes stiprināšana, izmantojot mūsu augus, ogas un saknes”. Tēma aktuāla, jo arī šobrīd dabā vēl sastopami dažādi derīgi augi, ko izmantot ikdienas veselības stiprināšanā.

Vīna un zivju festivāls Ventspils vecpilsētas tirgus laukumā

30.septembrī no plkst. 10:00 zivju un vīna degustācijas, ansambļu "Windau" un "Ziedu laiks" uzstāšanās, piedalīsies arī folkloras kopas "Sītava" un "Pūnika". 12:00 notiks ķirbju svēršanas sacensības un radošās darbnīcas. Vakara programma sāksies 19:00 Raimonda Vazdika un Elita Veidemane piedāvās muzikālu programmu. Vakaru turpinās Katrīna Bindere un Aleksis Zariņš, bet ballīti līdz pat pusnaktij spēlēs DJ Jānis K.

Mājražotāji aicināti pieteikties!

Ar mērķi aizsargāt konkrētu produktu nosaukumus, veicināt to unikālo īpašību saglabāšanu, kas saistītas ar ģeogrāfisko izcelsmi un tradicionālo gatavošanas veidu, Eiropas Savienībā jau kopš 90. gadiem darbojas īpaša kvalitātes politika, kuras shēmās iekļauti arī produkti no Latvijas.

Sēņu sacensības

Īstais brīdis sēņotprieku un sporta azartu baudīt vienā pasākumā - 9. septembrī, mēģinot "nosēņot" diriģentu Uldi Kokaru!
9. septembrī
10.00
Smiltenes - Gulbenes šosejas 5. kilometrā!
plkst. 10.00 sēņošanas sacencības
plkst. 12.00 rezultātu izvērtēšana un paziņošana

Pikniks - sēņu zupa, konkursi un balvas.

Tiekamies mežā!

Ar izzinošām meistarklasēm par veselīgu uzturu, gardiem Vidzemes ražotāju produktiem un arī izstrādātiem astoņu ēdienu komplektiem ērtai maltīšu pagatavošanai skolās Ķoņu dzirnavās aizvadīts “Novada Garšas” noslēdzošais izbraukuma pasākums Vidzemē.

Nogaršo Latviju Vidzemē

“Novada Garša” reģionu vasaru noslēgs Ķoņu dzirnavās

Jau 19.augustā Ķoņu dzirnavās “Novada Garša” aicina uz noslēdzošo reģionālo pasākumu Vidzemē. Īpaši aicināti bērnu un skolēnu vecāki, kā arī mācību iestāžu vadītāji un pavāri, jo gaidāmas īpaši noderīgas lietas – gatavas ēdienkartes nedēļai mācību iestādēm, iespēja satikt klātienē uztura speciālistu, kā arī uzzināt, ko gardu un veselīgu ātrai ikdienas ēšanai jauniešiem iesaka jaunieši.

Lapas

Subscribe to RSS - Pārtika